Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy állítottátok le a rokonok...

Hogy állítottátok le a rokonokat akik mindenbe beleszóltak és mindent jobban tudtak?

Figyelt kérdés
Még nem született meg a babám, de már most felül bírálják páran, hogy mit veszünk neki és milyet, mit csinálok terhesség alatt, bármi ami eszükbe jut. Nyilván később rosszabb lesz. Rosszul esik amit csinálnak, de ha azt mondom, hogy meghallgatom őket de aztán úgy csinálom a dolgokat ahogy én jónak látom, akkor a fejemhez vágják, hogy én biztos jobban tudom akinek sose volt gyereke mint ők, akik már felneveltek x gyereket. Szóval sértődés nélkül, hogy lehet leállítani őket?
2019. júl. 1. 14:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%
Valószinűleg jót akarnak, vagy éppen megspórolni neked pár felesleges kört.Én jelen pillanatban 2 gyerekkel úgy érzem a másik felet "képviselem", mert bár nem különösebben érdekel, hogy ki honnan és mit vesz a (leendő)gyerekének, ahogy a sógornőm tervezi a gyerekes...vagy inkább gyermektelen anyaságot, az először dühített és nagyon frusztrált. Megmondtam neki tömören, hogy mit miért nem kéne, de belátom nem lehetek a sógornőm gyerekének is az anyja. Nem védhetek meg minden babát az ilyen-olyan elhanyagolástól. Most már csak csendben kerülöm őt, mert nekem rosszul esik, ha látom, hogy nem törődnek egy gyerekkel. Akár a családunkban van, akár nem. Szóval ne feltételezd a rosszat, ami hasznos lehet, fogadd meg, amit feleslegesnek tartasz, hanyagold. Majd úgyis kiderül.
2019. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!