Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesek voltatok mikor...

Hány hetesek voltatok mikor elkezdtétek kimosni a babaruhákat? Mikor állítottátok össze a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:

A baba ruhákat már kimostam, kivasalni kicsit később fogom. A babakocsi, a hordozó részei és az ágynemű még sehol sem tart. Mert közbe jött egy idegbecsípődés. Valószínűleg akkor fogom kimosni ha már nagyjából túl vagyok rajta. De a vasalását annak is későbbre tervezem 34. Hét körülire, felhúzni az ágyneműt pedig nem fogom még, majd akkor ha hazajöttünk vagy a párom húzza fel amíg bent vagyunk.

31 hetes kismama

2016. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és a kórházi csomagot a 36. Héten fogom szerintem. :)
2016. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33 hetesen mostam/vasatlam (augusztus volt, éppen nem volt 40 fok meleg szóval kihasználtam) a kórházi csomagot pedig 36-37 hetesen pakoltam össze.
2016. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30.héten már minden kész volt. 35héten megis született a fiam.
2016. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32. het korul mostam vasaltam ( azota sem vasaltam babaruhat ) a taskat veglegesen a 38. heten pakoltam be, de elotte mar hetekkel elkeszitettem, hogy mit rakok bele
2016. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34 hetes voltam, akkor keszitettem el mindent.
2016. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

32hetnel járunk.

Kimosva, vasalva, osszekeszitve van minden :)

Mar csak Benett babó hianyzik 😍

2016. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik a válaszok alapján csak én vagyok ilyen ráérős. :)

Pár nap múlva töltöm be a 37. hetet, közel minden megvan már, csak apróságok hiányoznak, vagy éppen várjuk a megrendelt terméket.

Viszont még semmit nem mostam, vasaltam, korházi csomag sincs még kész. Mondjuk én egészen tegnapig dolgoztam, szóval most hétvégére tervezem a korházi táskát, jövöhéttől meg a mosást, vasalást.

2016. jan. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ráérős vagyok :D Jövő hét elején töltöm a 37 hetet, de még nem mostam ki semmit, és nem is vasaltam. Tegnap jutottam odáig, hogy azt mondhattam, minden ruhát beszereztem (kardigánt alig találtam valahol, amit meg igen, az csúnya volt, végül turiban találtam szépeket).

A babacuccokat is csak részben szereztük be, például matrac még nincs a kiságyhoz, de a férjem azt mondta, hogy azt majd ő megveszi, amíg a kórházban leszünk. Pelenkázó lap kellene még, a többi szerintem megvan.

A ruhákat azért nem akartam még kimosni, mert egyelőre nincs nagyon hová tenni őket, most a közös akasztós szekrényben vannak. Rendeltünk bababútort, de még nem szállították ki. Mondtam is a bébinek, hogy amíg nem jön meg a bútora, addig lehetőleg ne bújjon még ki :D


A kórházi batyum ímmel-ámmal megvan, de még onnan is hiányzik pár cucc. Most éppen ott tartok, hogy elkérem anyukám bőröndjét, mert az enyémbe a köntösömet már nem fogom tudni belegyömöszölni. Pedig aztán tényleg nem akarok én mást vinni, mint amit javasolnak, nem vinném el a fél lakást, de egy sima utazótáska kevés lesz.

Nem is értem, az első gyerekkel még elég volt egy hátizsák, fogalmam sincs, hogy abba hogy pakoltam bele...

2016. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is a ráérősök táborát erősítem. :)

33 hetes vagyok, a ruhákat már kiválogattam méret szerint, hogy miből mennyi van (második babó lesz és az első lány volt, így a rózsaszíneket meg virágosakat félretettem) és szépen sorakoznak mosásra várva. A kiságy a helyén, de a matrachuzat még nincs kimosva. És egyáltalán nincs még kimosva semmi. :)

A kórházi csomaghoz még nem vettem meg mindent, ami megvan, az sincs összepakolva.

Jövő hétre tervezem a mosást, vásárlást, vasalást. És egy ideig azt hiszem el is leszek vele tekintve a ruhák mennyiségét. Pedig csak a felét akarom egyelőre kimosni, a többi ráér.


Egyébként anno a lányomnál a férjem és anyósom csinálta meg a mosást, vasalást, takarítást, mert én az utolsó másfél hónapot kórházban töltöttem.

2016. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!