Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellet hogy dolgozzak?

Gyerek mellet hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok adott egy 4 éves lányka aki csak 5 éves korától mehet oviba.... bolcsi ugye kizárt nekem dolgoznom kéne de így babyszitter sem jöhet szoba..... ki hogyan oldotta meg?? Nekem már ötletem sincs... nem tudom senkire rábizni az MLM pedig nem munka!!!

Már meg bolondulok hogy nem tudok semmit csinálni tőle



#gyerek #munka #2együtt
2019. júl. 16. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
apuka? nagyszülők? testvér? barátnő? persze ugye az utóbbi nem ingyen.
2019. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem mehet most oviba?
2019. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi miatt mehet csak 5 évesen oviba?

Elsősorban mindenképpen az lenne a megoldás, nagyon max családi napközi.

Vagy olyan munka, ami megy home-office-ban is.

2019. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem mehet oviba, v maradhat babyszitterrel? Csana sem játszik?
2019. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
3 eves kortól kötelező az óvoda.
2019. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem Magyaro.?
2019. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is ezt akartam írni hogy 3 éves kortól kötelező.


Elég esélyes h külföld, nincs pénz ovira mert ugye fizetős, és 5 évesen kezdi a sulit, addig ugye otthon van.

2019. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De magyar!!!! Oxigén hiánnyal született így le van maradva hivatalos felmentése van óvoda alol.... azért nem játszik a babyszitter és más fizetős megoldás mert akkor hiába dolgozom... apuka dolgozik rokonok 300km..... és lövésem sincs már hogy mit kezdjek.... éjjeli munkát próbáltam de ha éjjel nem talál akkor max át üvölti az egész ejjelt..... az nem buli ha keresek napi 5700-at és 10e a babyszitter
2019. júl. 16. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha a gyerek állapota (tartós betegség, fogyaték) miatt történt, hogy az óvóda nem fogadja, szerintem jogosult vagy valamilyen ellátásra.

Dolgozni fixen 4-6 órát úgy, hogy a gyerek otthon van, szerintem nem lehet, max. alvásidőben (ha még alszik) vagy ha az alatt végig mesét néz, ami azért néha belefér, de ennyit már gáz. Éjszakai munka szerintem kizárt, ha napközben mellette kell lenned, nem bírnád. Alkalmi vagy naaagyon részmunkaidős munkákat tudsz vállalni (pl. csak hétvégén vagy kereskedhetsz valamivel, pl. ha gyöngyöt fűzöl vagy lekvárt készítesz... vagy szolgáltathatsz, pl. pedikűr, programozás, könyvelés, fordítás... vagy lehetsz őstermelő, részt vehetsz pályázatokon)... ilyesmik. Te tudod, mihez értesz.

És járjatok társaságba, ne arról szóljon neki minden nap, hogy nézed az órát, mikor adhatod le apának, különben persze, hogy mindketten megbolondultok.

2019. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

A felmentés óvoda alól nekem nem egyértelmű. Nem mehet, vagy nem kell, hogy menjen 5 éves korig? Nagyon nem mindegy. Elsőt nehezen tudom elképzelni (számomra az olyan állapotot feltételez, amivel nem hogy most, hanem jövőre sem és később sem mehet közösségbe), második esetben pedig kell egy jó integráló óvoda jó óvonénikkel és ennyi.


Mit dolgoztál gyerek előtt?

2019. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!