Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellet hogy dolgozzak?

Gyerek mellet hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok adott egy 4 éves lányka aki csak 5 éves korától mehet oviba.... bolcsi ugye kizárt nekem dolgoznom kéne de így babyszitter sem jöhet szoba..... ki hogyan oldotta meg?? Nekem már ötletem sincs... nem tudom senkire rábizni az MLM pedig nem munka!!!

Már meg bolondulok hogy nem tudok semmit csinálni tőle



#gyerek #munka #2együtt
2019. júl. 16. 12:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22%

Ne az óvodát firtassátok már!

Én lányom 4 évesen kezd. Szintén oxigénhiányt szenvedett, de nem súlyos, teljesen ép az értelme, fejleszthető és fejlesztjük is, pont ezért kértünk az ovi alól felmentést, mert 1) heti 4 fejlesztés mellett, max. aludni tudtam volna behordani az óvodába, 2) 3 éves korára nem lett szobatiszta.

Most lesz 4 augusztusban, kezdheti az ovit, mostmár érett rá és "csak" heti 3 fejlesztése lesz, az is délután.

Lehet hasonló a szituáció a kérdezőnél is.


Abban nem tudok segíteni, hogy mit dolgozz. Mi akartunk második gyereket, és emiatt tudtam maradni még egy évet a naggyal.

2019. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged és munkatapasztalatod van?
2019. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!