Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy baj ha Sió őszibarack és...

Nagy baj ha Sió őszibarack és Sió őszibarack narancsot véletlen összekutyultam a babám cumisuvegeben?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 15:58
 1/8 A kérdező kommentje:

Az alján őszibarack narancsnak kellett lennie annak a maradék pár kortynak is amihez aztán öntöttem ujabbat hozzá.

De az is lehet csak sima barack volt és így kutyultam.

2019. júl. 18. 16:00
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Nemhinnem hogy lehet baja, de azert inkabb ontsd ki! Nekik meg erzekeny a kis gyomruk, nehogy a veletlen hannyon tole...
2019. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg iszom én
2019. júl. 18. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagyobb baj, hogy cumisüvegből gyümölcslevezik, teljesen tö kre fognak menni a fogai...
2019. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem nagy katasztrófa, de jobb, ha te iszod meg. :)

4-es: te mit ajánlasz, miből igyon a baba, ha nem cumisüvegből? Csak kérdezem, én is érintett vagyok benne és még nem jöttem rá, mi lehet a megoldás.

2019. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik gyerek csak cumisüvegből tud még inni, annak nem kell gyümölcs lé.
2019. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk semmi szükség a gyümölcslére... Sokan azt gondolják mennyire egészséges, pedig ha még 100%os és rengeteg cukorhoz jut a szervezet vele egyszerre- érdemes belegondolni, hogy kb. mennyi egy barack cukortartalma és hány barack kell egy dl barackléhez... Véleményem szerint igyon a gyerek vizet, a gyümölcsöt meg egye.
2019. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5, pohárból... 😄 Mind a 4 tudott inni 5 hónapos koruktól.
2019. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!