Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lombikosok! Kinek sikerült 3...

Lombikosok! Kinek sikerült 3 napos embrióból baba?

Figyelt kérdés
Ez a 3. lombikom. 5 naposak nem sikerültek eddig :(
2019. júl. 19. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Beültetés után végig éreztem hogy nehézkes lent a méhem. Ez az érzés vegig meg is maradt. Sikertelen imszemnel a petefeszkeim szurkaltak. Na ez a sikeres lombiknal elmaradt, cserebe nehez volt a méhem. A cicim csak nemvart mensi után 2 nappal duzzadt be.
2019. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ma már ET+5 de még sehol semmi tünet,nem szúrkál nem görcsöl a hasam pedig sokan ezt írták beültetés után.
2019. júl. 23. 08:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, visszanéztem a naptárban milyen tüneteket észleltem,de csak ET10. napján éreztem kis közepes görcsöt. Máskülönben semmi tünetem nem volt, úgyhogy ne aggódj, nem feltétlen van mindenkinél tünet. Nem vagyunk robotok,minden szervezet más és más. Próbáld meg lefoglalni magad, nézz filmeket,olvass baba könyveket, pihenj,relaxalj, beszélj a babóhoz, hogy maradjon veled:) majd írj kérlek, nagyon drukkolok:)
2019. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hol volt a lombikod amúgy?:)
2019. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szegeden volt,mindenképp írok :)
2019. júl. 23. 10:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Helyzet?:) Teszteltél? izgulok
2019. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!