Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hónapos kortól ehet a baba?

Hány hónapos kortól ehet a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mikortól ehet a baba (hajdinalisztet,tápioka kemenyitot,útifűmaghej liszt)termeket?

Igazabol mar azt eszi amit mi

10.5honapos

Tojast,es gombat nem evett meg azzal varok!

Rendeltem a szafi free tojas tejmentes hajdinas palacsinta lisztkevereket es abbol adnek a lanyomnak!

Csak nemtudom ilyen liszteket ehet e!

Evett mar zsomlet,kiflit,babakekszet,babapiskotat!

De ezekbe nyilvan mas lisz van!

Valakinek ezzek kapcsolatosan tapasztalata van?


2019. aug. 2. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha Magyarorszagon elsz, van vedonod. Kerdezd meg. De amugy miert ilyen fura dolgokkal akarod etetni? Miert nem jo a normalis etel? xD Agyadra ment a "feszbukk"?
2019. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális, amit adni akar neki. Inkább a sok cukor és finomra őrölt liszt, ami nem egészséges. Szinte nem is haaználjuk mar a fogunkat, annyira szét van finomítva minden. Az óriási súlyfeleslegről nem is beszélve. Persze, nem azt mondom, hogy néhanapján egy igazi jegkrémet, vagy neadjisten egy mekis burgert se egyen a gyerek, de az állandó krumplistészta, rántott hús, halrudacska, sültkrumpli féle hagyományos kaják nem egészségesek. A finomlisztes, cukros sütiről nem is beszélve.
2019. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló van védőnöm!

Az,hogy neked ez fura az a te bajod!

Mi probáljuk egeszsegesen etetni a gyerekünk!

Nyilvan nem minden nap adnam ezt neki

Csak egyszer egyszer!

Azt eszi amugy amit mi eszünk

De a kérdésbe ez is szerepel!!

Szerintem csak akkor válaszolj,ha tudod értelmezni a kérdést!!

És ahogyan a második válaszolo irta

Igen nem akarom cukros etelekkel tomni a gyereket

Nem akarkom,hogy mar most kialakuljanak nala problemak!(sajnos egyik baratnöm kisfiaval problemak vannak ez miatt,mert sok cukros italt,es etelt adott neki)!

Nyilvan kap neha ha eszunk fagyit vagy akarmit mindenbol kap,semmi.nincs tole megvonva!

Csak szimplan oda szeretnenk figyelni!

Masodik valaszolonak koszonom a kommentet

Teljesen egyetertek azzal amit irtal!

2019. aug. 2. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen màr eheti ezeket.
2019. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajdinát adtam neki 10 hósan, szerintem a többi is mehet nyugodtan.
2019. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező#megértem amit írtál, h nem akarod cukros dolgokkal tömni. Időközönként azért adj neki, néha picit többet is ehet szerintem(de ez az én véleményem, abszolút nem bántanak szánom). Sógornom 2 évig teljesen megvonta a gyerektől az édeset, aztán meg mikor már adott neki, nem lehetett bírni vele, visitott az edessegert, nem tudta,mi az elég belőle. Mai napig edesseg függő a gyerek.
2019. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!