Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Teljesen tanácstalan vagyok....

Teljesen tanácstalan vagyok. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
1 éves a gyerkőcöm, és még mindig anyatejes. Nem eszik azon kívül semmit. Pedig sok mindent próbáltam sokféle képpen, folyamatosan próbálok neki változatos ételt készíteni, de eddig sikertelenül,semi nem kell neki, csak anyatej. Próbáltam már úgyis, h időben minel tovább kitolni a szopizast, hátha úgy eszik pár kanállal vagy pár darabot, de nem.

2019. aug. 21. 22:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%
Én is aggódnék, egy 1 évesnek már nem csak anyatejre van szüksége, nálunk a boltit jobban elfogadta, főleg a hipp-et, szerintem darabosat nem érdemes adni neki egyenlőre.
2019. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
Én elvinném kivizsgálásokra, megmondom őszintén, ha valamelyik gyerekemmel ilyen gond lett volna. Tuti nem normális, ha ennyi idősen csak anyatejet eszik.
2019. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Pár ismerősömtől hallottam, h nekik is a gyerekek 1 éves korig csak anyatejet fogadták el.(csak az a baj, h engem ez nem nyugtat meg.) Doktornő mondta, h anyatejes babáknál ez nem ritka. Kb 1,5 éves korukra kezdenek el enni, akik így csinálnak. Utolsó 2-től kérdezném, h a ti babátok anyatejesek vagy taposak voltak?
2019. aug. 22. 08:45
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Anyatejes, 16 hónapos. 13 hónapos koráig kínlódás volt ez az egész ht. Utáltam. Dokihoz elvittem, ott nyugtatgattak. Enni fog, ha akar (na persze s én addig tépjem ki a hajam). Na de pozitívat teszteltem, jön a tesó. És hirtelen enni kezdett jobban, jobban és még jobban. Tök mindegy, hogy darabos, pép, főzelék, leves, bármi. Aztán kitaláltam, hogy nappal csak alváshoz adom a cicit. Bejött. Tök jól eszik, vannak ugyan napok, mikor inkább csak a kenyeret enné, de van mikor levestol, masodikon át mindent megeszik a nap folyamán. Most is épp alszik a cicin, de már megevett egy adag gombapaprikást, egy banánt, egy fél szelet kenyeret. Valószínűleg az a megoldás, ha ritkábban adod a cicit. Én a BLW fele húzok, ez volt szimpatikus, viszont volt amit csak pépként evett meg, s volt amit csak darabosan fogadott el, voot aki mehetett vegyesen. A répa, alma stb lé-s nézetek már nagyon régi berögződések, javaslom hogy ezeket kerüld. Sok sikert.
2019. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Azt fogom csinálni én is, h alváshoz adok neki cicit, remélem bevalik. Nekem is cicin alszik el nappal is, ejjel is. Másként is elalszik neked vagy csak cicin? Próbáltam ringatassal is altatni, meg hatsimogatassal, de csak a cici vált be
2019. aug. 22. 11:34
 16/24 anonim ***** válasza:
Éjszaka visszaalszik hátsimivel is. Néha most már lefordul a ciciről és elmatatja magát álomba, de ez ritka. Nappal is csak akkor alszik el máshogyan ha épp akkor vagyunk úton, mikor amúgy aludna. De tegnap máshol voltunk, vigan játszott alvás időn túl is másfél órával. De utána már aludt volna igy hazafelr az autóban rögtön kidőlt.
2019. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha te eszel valamit arra se kivancsi nem probal belole kerni es kiprobalni? Csak kivancsisagbol
2019. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ááá dehogy kér az enyém ők, rengetegszer próbáltam adni belőle. Van hogy én is eszek az övévől, ha kell nekem, ha nem,csak hogy lássa, h én is eszem.
2019. aug. 22. 12:18
 19/24 A kérdező kommentje:
Visszatérve az alváshoz, nekünk azzal is gond van. Mármint, ha megyünk valahova. Lehet bármilyen fáradt és almos, el nem alszik az autóban mióta gyerekülesre váltottunk. Talán 3-szor, ha elaludt eleinte. Itthon elalszik gond nélkül, de csak cicin. Aztán le tudom őt rakni az ágyába. Igaz éjjel sokszor fent van, de a fogzásra fogom. Remélem csak átmeneti a sokszor ébredés,aztan ki tudja?
2019. aug. 22. 12:22
 20/24 anonim ***** válasza:
Ui. Amióta nem adok éjszaka cicit, nem iw kel fel olyan sokszor. Kitartást. Egyszer minden periódus véget ér
2019. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!