Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Teljesen tanácstalan vagyok....

Teljesen tanácstalan vagyok. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
1 éves a gyerkőcöm, és még mindig anyatejes. Nem eszik azon kívül semmit. Pedig sok mindent próbáltam sokféle képpen, folyamatosan próbálok neki változatos ételt készíteni, de eddig sikertelenül,semi nem kell neki, csak anyatej. Próbáltam már úgyis, h időben minel tovább kitolni a szopizast, hátha úgy eszik pár kanállal vagy pár darabot, de nem.

2019. aug. 21. 22:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszi, hát remélem minél ha

marabb változni fog. Nekem esélyem sincs hát simire. Ahogy felkel a kiságyban, felül, de legtöbbször fel is áll és sír amíg ki nem veszem. Aztán kap cicit és 2-3merc és alszik is tovább. Aztán pár percet várok és visszarakom a kiságyba. Köszi szépen a válaszokat.

2019. aug. 22. 22:06
 22/24 anonim ***** válasza:
52%
Abyatejes " betegség", tucstszamra van ilyen gyerek a környezetemben. Van köztük majd 2 éves is. Van olyan is, ahol anyuka lusta kaját csinálni, eltenni üvegeset, mikor mennek valahová, mert a cicit könblnyebb előkapni. Ezt tudja a gyerek is, az 1-2 évesek huncutak, tudják higyan kell anyát " terrorizálni".
2019. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, véletlen elküldtem.


Szóval, türelem jaték. Figyelj a hianybetegségekre, főként a vasra. Ha te nem eszel eleget iszonyú hamar lehettek vérszegények mind a ketten. Pont ezért ajanlott elkezdeni a ht- t 6 hósan, mert addigra ürül ki a vastartalék a babákból.


Kínald rendületlenül, egyszer elfogadja. Ha kimarad 1-2 cici, az is segíthet.

2019. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Vették tőle vért, nem vashianyos. 5,5 hónapos kora óta próbálkozom a HT-sal naponta többször is. Ha megyünk valahova, oda is viszek neki ételt, próbálkozom.
2019. szept. 1. 05:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!