Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tehéntejet ti mikortól, és...

Elluska kérdése:

Tehéntejet ti mikortól, és mennyi adagot kezdtétek adagolni a kisbabának?

Figyelt kérdés
3hetes babám van, lassan elapadt a tejem.Tápszert kap sűrűn,de méreg drága,3 nap alatt megeszi,így gondoltam bevezetni a tehéntejet.

2019. aug. 31. 10:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Onnan tudhatnál, hogy várandósan nagyvonalakban felkészülsz, vagy nem gyakorira irod ki, hogy adhatsz e, hanem a google baratodtól, neadj isten könyvből. Ugyanígy a szoptatás. Ha érzem baj van, utánaolvasas után az első nem az lett volna hogy tapszerhez nyúlsz, hanem cselekszel az infoid alapján, szopitanacsado külföldön is van ha muszáj. Én miért tudtam hogy egy hetesen volt egy növekedési ugrása a gyereknek? Ha minimálisan nem olvastam volna erről én is tápszert adok neki, okozok egy jó kis cumizavart, mert gondolom azt se tzdtam volna, hogy a cumi/cumisüveg olozhat ilyent. Magyarul a te készületlenséged miatt majdnem kiteszel egy csecsemőt a tehéntej veszelyeinek. Lenne még mit írnom de kellene egy kv ilyen korán
2019. szept. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Látom hogy itt többen szeretnek kioktatni,és lehurrogni az embert,így nem látom értelmét hogy kérjek tanácsot.Már sajnálom hogy feltettem a kérdésem.
2019. szept. 1. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!