Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Válogatós 11 hónapos. Mit tegyek?

Válogatós 11 hónapos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lányom rémesen rossz evő. Csak néhány fajta gyümölcsöt fogad el, zöldséget, túrót, semmi normálisat nem.

Már nem tudok vele mit kezdeni. Próbáltam "kiéheztetni", de hiába éhes, amint megérzi, hogy zöldség, máris köpi ki. Inkább nem eszik egész nap, de zöldet nem fogad el.

Próbáltam gyümölccsel keverni, de úgy sem megy.

Ökrődik, fuldoklik tőle.

Mindenen túl vagyunk: bolti, házi pürék, darabos, de semmi sem hoz eredményt. Mit tehetnék még?

Már teljesen ki vagyok készülve tőle. Ráadásul gyümölcsből sem eszik nagy mennyiséget, nagyon vékony kislány.


2019. nov. 15. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én húslevessel pürésítem, úgy nagyon szereti. Vagy ha épp nincs leves, akkor minimálisan sózom(most lepontoznak a sóért, pedig a vesék jó működéséhez létfontosságú) és fűszerezem(metélőhagyma, kömény, fokhagyma)... Esetleg répával keverem, mert az édesebb, finomabb.
2019. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is csak akkor ette meg a zöldségeket, amikor elkezdtem fűszerezni neki. Levesben mindig megette például. De amikor például csak simán pürésítettem répát, azt ahogy a szájához ért a kanál, úgy köpte is ki.
2019. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy volt hogy mikor már azt ette amit mi is,tehát volt íze az ételnek akkor megette,előtte csak üveges bébiételt evett.
2019. nov. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!