Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Titeket nem idegesít ha nem...

Titeket nem idegesít ha nem eszik a gyerek?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám. A "kedves" orvos lesoványozta a gyerekem. 5112 gramm és 60 centi. Azt mondták kezdjük el adni a tejpépet de egyszerűen ki nem állhatja. Vettem mindenfélét de nem hajlandó enni. Teljesen ki vagyok elultette a bogarat a fulembe az orvos hogy vékony a gyerekem és nem hizik rendesen. Raktam gyümölcs puret is a pepbe. Úgy se jo. Pedig gyümölcsöt mar evett es csomó izlett neki. Azt nagyon szepen eszi de attol nem hízik. Mit csináljak? Amugy 3050 grammal született és 50 centivel
2020. jan. 25. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A tejpép az nagyjából tápszer, nem fog tőle jobban hízni, a gyümölcstől sem. Adj neki több tápszert ha szükséges.
2020. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Mi az elején vegyes táplálásuak voltunk, minimális tej, többi tápszer. 4100 születt, 56 cm. Most 24 hetes 7800 gramm, 72 cm. 1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást, mind a doki, mind a védőnő javaslatára. Napközben 2x eszik tápszert 120 ml. 3szor pürét -vagy gyümölcs, vagy főzelék- plusz mindig teszek bele 1-2 evőkanál sinlacot. Éjszaka valamikor 3x ébred és akkor 150 ml tápszert eszik. Mi is alig hízunk, mert állandóan kúszik mászik.

Annyit esznek amennyit akarnak. Mi sem eszünk egyformán. Ne idegeskedj ezen, nem tudsz úgysem mit tenni.

2020. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Na egy anyuka, aki maga is vegyes tápláláson van, még fél éves korában is hetekben méri a gyereke korát, és szokás szerint semmit nem tudott hozzáádni a témához. Köszönjük, Emese.
2020. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!