Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Más is nehezen engedte el a...

Más is nehezen engedte el a szoptatást?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdtük a hozzátáplálást. Kicsot fáj a szívem mikor arra gondolok, hogy eljön hamarosan az idő, amikor már nem kell neki a cici. Ilyenkor szomorú vagyok. Olyan gyorsan nő 😢

Tudom, hogy ez a dolgok rendje, de mégis. Más is van/volt így ezzel?


2020. márc. 10. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Pont ma mondtam a férjemnek, hogy hiányozni fog, ha már majd nem fogja kérni :) 2,5 hónapja kezdtük a hozzátáplálást, és már érezhetően kevesebbet cicizik, de azért még bőven igényli. De én imádom azt az összebújást. Meg annyival egyszerűbb volt, amíg még nem is evett mást, és nem kellett előre tervezni, mit viszek magammal, ha elmentünk valahova
2020. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Örültem hogy vége. Szoptatás nélkül is össze lehet bújni
2020. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Alig vártam hogy vége legyen.

Mindig rosszul voltam.

2020. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Én nem gondoltam így rá.


Viszont a lányom mindent eszik, mégis kér cicit

/ nem elég neki a bújás.. pedig egészen jól sikerült leválasztás

Nekem lett kényelmetlen (35 hetes terhesen)

Végül még a vajúdáskor is szoptattam..

Most a 3 hetes fiamat és a lányomat is tandem.


Nem így terveztem, de ez az igény...

Azért remélem a nagy elhagyja hamarosan, nem biztatom a témában..



Úgyh. Ha nagy “cicista”, akkor ne temesd olyan hamar a szoptatást

2020. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát őszinte leszek, én nem szerettem szoptatni, így egyáltalán nem bántam mikor 10 hónaposan szépen magától levált rólam.

Nekem nem az összebújást vagy a szeretetet jelentette.

2020. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Lehet fogsz még másképp is érezni. Én is imádtam, de mostmar 20 hónapja szoptatok és elegem van! Extra cicifüggő, de már nem bírom tovább. 17 foga van, harap, órákig képes nyammogni rajta. Amúgy eszik és iszok mindent szépen. Neki olyan a cicim mint valami cumi inkább (sose cumizott)

Szóval nekem már sok ez az egész. Az elején tényleg tök jó, de ha megfogadtok egy tanácsot akkor 1 éves kora előtt válasszátok el. 20 hónaposan kegyetlen hisztit letud verni, nemtudom hogy szoktassam le szépen, de ha 2 hétig ordítani fog akkor sem vagyok hajlandó addig szoptatni amíg ő le nem válik. (Mert ez kb 3-4 éves korába jönne el, ebben biztos vagyok)

2020. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
A természetes leválasztódás 4-7 éves kor körül van. Én már korlátozom kicsit a 2,5 évest, de még messze a vége.. Ha már a dolgok rendjéről beszélünk. Minden jogod megvan hosszan szoptatni, a gyereknek csak jót tesz, szóval még ne a búcsút tervezd. Ha úgy érzed, segítségre, hiteles infóra van szükséged, az lll.hu-n érdemes olvasgatni.
2020. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Mind a néggyel megkönnyeztem az utolsót. ❤️
2020. márc. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

En sajnaltam, pedig hozzataplalastol fuggetlenul eleg sokaig szopizott, boven 2 even tul. Egyreszt nyug volt, es mar nagyon szerettem volna aludni, meg elkerulni, hogy harapjon, masreszt feltem, hogy minlesz a kotodessel, de semmi nem lett, ugyqnugy jott oda hozzam, csak vegre nem a mellemen csungve :D

Tudom, itt ettol sokan kivannak, de a who a szoptatastol fuggetlen hozzataplalast javasolja, 1 eves korig ugy, hogy az anyatej legyen a meghatarozo, 2 eves korig ugy, hogy meg mi ndig legyen “merheto mennyisegu szopi

2020. márc. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
2 év után majdnem olyan nehéz volt nekem, mint a kislányomnak. Komolyan. De ő hamarabb túltette magát rajta :)
2020. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!