Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Más is nehezen engedte el a...

Más is nehezen engedte el a szoptatást?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdtük a hozzátáplálást. Kicsot fáj a szívem mikor arra gondolok, hogy eljön hamarosan az idő, amikor már nem kell neki a cici. Ilyenkor szomorú vagyok. Olyan gyorsan nő 😢

Tudom, hogy ez a dolgok rendje, de mégis. Más is van/volt így ezzel?


2020. márc. 10. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Na, megjöttek a lepontozók. Aki nem utál szoptatni, annak nem hasznos a válasza
2020. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ezt soha nem is értettem, miért nem csak a kérdező pontozhat. Hiszen ő tudja mi hasznos neki meg mi nem.

Sokan meg vannak itt áldva azzal, hogy aki szeret szoptatni az ősanya meg szoptatás náci. Ne is foglalkozz a lepontozókkal

2020. márc. 11. 09:55
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem. 1 eves koraig szoptattam es atesojat is addig fogom. Egy nappal se tovabb🤣
2020. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 khniki ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom. De aztán tök felszabadító lett, hogy egyre kevesebbszer szoptattam. Könnyebben ki tudtam mozdulni, a kisfiam mindent szépen megevett. Nem hiányzik.
2020. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!