Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Aki hamarabb kezdte a hozzátáplálást mint 4 hónap, az miért? Mit adott a babának és, hogy fogadta?

Csak azok a válaszok érdekelnek akik hamarabb kezdték.

márc. 26. 21:13  Privát üzenet  

A válaszok
Székrekedés miatt. De csak 1-2 nappal kezdtük hamarabb és a gyerekorvosunk javasolta. Csak 2-3 alma vagy barack pürét kapott és ennyi meg is oldotta a problémát. 6 hónapos koráig nem váltottunk ki étkezést.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 21:41 Privát üzenet
3 hónapos múlt 1-1,5 héttel amikor kezdtük őszibarackkal mert székrekedés és volt, (alma az szekletfogo) aztán 1,5 hét után szilva utána Vilmoskörte szerintem alig 5 nap alatt megevett fél üveggel és így 2 órát bírt az amúgy 3 helyett.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 27. 12:47 Privát üzenet
Ja és nagyon ízlett neki de nem teljesen oldódott meg a gond csak a szilvával.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 27. 12:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet hülye kérdés, de a hozzátáplálást egy tápos babánál 4 hónapos kortól javasolják, csak a kor számít vagy a súly is fontos? Most 6 hetes 5500g. Nyilván nem most szeretném...
Tapszeres babanal 4 honap betoltevel miert ellenzi a haziorvos a hozzataplalast?
Megint az a legújabb ajánlás, hogy 4 hónapos kortól kezdjük a hozzátáplálást?
Van olyan köztetek aki az 5. hónap betöltése után kezdte a hozzátáplálást, és kb 2 hónappal későbbre 3 étkezést is ki tudott váltani normál ételre?
Fél éves babámnál elkezdtem a hozzátáplálást, de nagyon fájt a hasa, mindentől. Picit abbahagytam, hogy fellélegezzen az emésztő rdsz-e, hogy, mikor kezdjem újra próbálni?
Mikor kezdtétek el a hozzátáplálást és hogyan? Nem arra vagyok kíváncsi, ami a "nagykönyvekben" meg van írva, hanem valós tapasztalatokat várok, főleg olyanoktól, akik hamarabb...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!