Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha már egy csomó minden be...

Ha már egy csomó minden be van vezetve, és újabb dolgot adok neki ott is tartsam a 2 kanál 4 kanál adagolást?

Figyelt kérdés

Mmint a az eddig bevezetett dolgokat én pürésítettem neki, így ha kis adag kellet kicsit csináltam.

A húsoknál viszont bébiételt akarok...

De ugye ott nincs 2 kanálnyi adag. És nem akarom én megenni a felesleges adagot.

Szóval a kérdés az lenne e hogy adhatom neki az egészet? Vagy ha felbontom a husis bébiételt az 3 napig elállhűtőbe ha nem az egészet melegítgetem?


2020. ápr. 24. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sose szórakoztam ezzel az 1-2 kanál dologgal, csak ha erősebb allergént vezettem be. Húsnál pl fölösleges sztem
2020. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Én uvegeset adtam neki az elején, akkor először kivettem egy tálkába negyed üveggel, ha nem volt baja tőle másnap egy kicsit többet és a 3. Nap a maradékot, így elfogyott. Közben hűtőben taroltam felbontás után. Én csak mostanában hogy eszik minden félét kezdtem sajátot adni neki de ha nincs benne új íz akkor egyből normál adagot kap.

Húsos ha ismert ízben van simán adtam neki. Előtte már majdnem mindent ismert amik ezekbe a baba kajákba vannak.

2020. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a húst se nagy valami megcsinálni. Megpároltam, összeturmixoltam, a maradék meg ment a fagyasztóba. Jégkocka készítőben. Aztán mindig mikor adtam elővettem egyet. De ugyan úgy az üvegeset is lehet fagyasztani
2020. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!