Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos vega babádnak miket...

8 hónapos vega babádnak miket eszik egy nap?

Figyelt kérdés

Nagyon kérlek, hogy az írjon, aki a kérdésre válaszol, mellőzzük a "hús hús" hozzászólásokat.


Miket eszik egy nap 8 hónapos körüli babád? Egészséges ötletekre lennék kíváncsi. Tuodom, hogy változó, hogy ilyenkor mennyit esznek, de kíváncsi vagyok. 🙂


2020. okt. 20. 08:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell rákényszerítened? Miért nem adsz neki húst és hagyod, ha nagyobb lesz maga döntsön szeretne e vega lenni?
2020. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%

Vegetáriánus vagyok.

Evett húst és halat, mert 8 hónapos korban ez még szükséges, felnöttként már nem. Üveges bébiételt kapott, hipp-et, szinte az összesben van hús.

2020. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%
Ez az a szint, amit büntetnék. Az idegrendszerét károsítod.
2020. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy a magyar anyukák ennyire tudatlanok. Már rengeteg helyen bebizonyitották, hogy teljes mértékben egészséges a vegetáriánus életmód gyermekeknek, babáknak is, de a tudomány titeket nem hat meg, ugyan azt szajkózzátok.

Remélem lesz, aki a kérdésre válaszol.

2020. okt. 20. 09:01
 5/38 anonim ***** válasza:
76%
Ha olyan "teljes mértékben egészséges", akkor olvasd el azt a "tudomány"t amit találtál, hogy milyen összetételű étel szükséges egy "vega" babának. Biztos tudsz is linkelni egy hivatalos tanulmányt,én tudatlan, szívesen megnézném mire alapozod. Nevetséges vagy. Szegény gyerek.
2020. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
66%
6 egyetért, 1 kilóg. Ki a tudatlan nagyobb valószínűséggel?
2020. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha annyira felvilágosult lennél akkor nem a gyakorin kérdezhetnel, hanem orvossal kontultalnal és dietetikussal allittatnal össze étrendet, nehogy hiányt szenvedjen a bebid! És ezt most szuper jotanacskent vedd, mert a maganvelemenyem nekem is az, hogy tok feleslegesen bonyolitod meg az életed :(
2020. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Akit érdekel, pl. ez hiteles. Amerikai Dietetikai Társaság álláspontja: [link]


Tudom, hogy mikre van szüksége a gyermekemnek. Csupán más ötleteire is kíváncsi vagyok.

2020. okt. 20. 09:27
 9/38 anonim ***** válasza:
33%
Az instagramon van több vega anyuka, vega babával pl.rimóczi zsófi
2020. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
75%

Én csak egyet kérdezek: miééééért???


Te oké, hogy ugy táplálkozol. Felnőtt ember vagy, el tudod dönteni. De egy gyerek had ismerjen már meg minden ízt, azt majd ha ő elutasítja, na akkor tenyleg ne adj neki.


Én is a gyámhatóság hatáskörébe beépíteném az ilyent...


Ez a hozzáállás nekem felér a fénnyel etettük, de belehalt sajnos szülőkhöz...

2020. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!