Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Vannak itt olyan Anyukák...

Vannak itt olyan Anyukák akiknek szintén keveset eszik a babájuk? Mit lehet ilyenkor csinálni, hogy nagyobb legyen az étvágya? Nem lesz baj ha keveset eszik?

Figyelt kérdés
17 hónapos a kislányom és szerintem nagyon keveset eszik. Nem válogatós mert mindent szeret megkóstolni csak egyszerre keveseket eszik , szinte csak csipeget. Reggelire iszik egy kis kakaót, a dm-eset ami babáknak való, aztán velem eszik egy kis joghurtot vagy valamilyen gyümölcsöt. Néha később még eszik egy dm-es gyümölcs szeletet de mostanában már azt sem. Ebéd az ami borzasztó. Pár kanállal csak. Uzsonnára szintén kicsi gyümölcs vagy joghurt. Vacsi az már jobb mert van , hogy megeszik egy egész virslit nekem ez már jónak számít vagy ha egy fél üveg babakaját megeszik annak is örülök. Másnak is van így a babája? Kisebb az átlagnál , 8,5 kg kb de fejlődik szépen meg ki is vizsgáltattuk semmi baja csak aggaszt, hogy ilyen kicsiket eszik .

2020. dec. 30. 10:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
78%
Kiderült,hogy ez a gyerek mindent eszik....Én sem eszek minden nap ugyan úgy....Mi a baj???Annyit eszik amennyire szüksége van.
2020. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
38%
Egy 8 kilós 17 hónapos gyereknek még minimum kétszer tápszert, vagy anyatejet kellene kapnia.
2020. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
74%
És akkor azt hittem én görcsölöm túl ezt az evés dolgot. 😂😂😂
2020. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
21 igazad van 😁 23 Neked is!😁 lehet kicsit túlaggódom. Védőnő nem sokat járt hozzám és első gyerek és amíg kisebb volt ugye méregettem neki mennyi kell meg valahogy jobban , többet is evett. Most, hogy állandóan úton van meg nincs egy kijelölt mennyiség így kicsit nehezebb. Meg szerintem a kicsi súlya miatt aggódom túl ennyire. Köszi mindenkinek a választ.
2020. dec. 30. 16:14
 25/34 A kérdező kommentje:
22. 15 hónapos koráig szopizott is de a doki soha nem mondta a tápszert nekünk. Még amikor csak anyatejes volt amúgy már akkor is kevesebbet hízott, akkor sem mondták nekünk. A minimumot meghízta mindig így soha nem került szóba a tápszer.
2020. dec. 30. 16:17
 26/34 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy mindent eszik, mindent próbálok adni neki csak sokszor úgy érzékeltem, hogy keveset eszik de igen végülis mi sem eszünk mindig ugyanúgy. Azt várom már tudja mondani ha éhes úgy egyszerűbb lesz:)
2020. dec. 30. 16:21
 27/34 anonim ***** válasza:
86%
Abszolút nem eszik keveset a gyedeked, csak nincs rendszer és következetesség az életében. Meg fogsz veszni, ha beköszönt az igazi dackorszak, te pedig ott leszel mellette egy újszülöttel. 🙈 A legkisebb feladat a ki nem fizetett zsemlére nemet mondani, mi lesz itt később...
2020. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nincs rendszer? Nem tudok sajnos mit csinálni vele ha épp valamit nem akar megenni. A hisztit meg azért nem olyan egyszerű kezelni. Boltban sem kap mindent mást is kérne csak ezt a zsömlét szokta itthon is enni és már megismeri és valóban egyszerűbb néha odaadni mint harcolni vele a bolt közepén. Azért egy pici gyerekkel nem olyan egyszerű a következetesség sajnos.
2020. dec. 30. 19:06
 29/34 anonim ***** válasza:
82%

A hisztit nem egyszerű kezelni?

Mit nem mondasz.

Kisgyerekes gyakorló anyáknak mondod ezt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..

2020. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Annak szólt aki azt mondta nem vagyok következetes.
2020. dec. 30. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!