Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák, akik már 2-3-4hónapos...

Anyukák, akik már 2-3-4hónapos kortól hozzá akarják táplálni a babát, mivel kezdik?

Figyelt kérdés
Mit és m3nnyit adoktok a babának?

2021. márc. 7. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

De miért akarná valaki 2-3 hónapos korától hozzátáplálni? Ilyet még nem is hallottam.


Miért akár valaki direkt rosszat a gyerekének?

2021. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Kérlek olvass szakirodalmat! Ha túl koran táplálsz hozzá, akkor lehet nem most de később komoly emésztési és allergiás problémái lehetnek. Minden egyes ajánlás szerint, a who szerint, és a babaételek csomagolásán is az áll, hogy 17 hetes kor előtt ne tápláljuk hozzá a babát! Ez kb olyan kérdés amit feltettél, hogy qkik 5-6 hónaposan akarnak szülni, hogy indították meg. Korai. Kérlek gondold át!
2021. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Leghamarabb 4 hónaposan lehet kezdeni, orvosi tanácsra! Nálunk így volt, de tisztán tápszeres volt a lányom már egy jó ideje és kezdte "unni". Alma levével, majd almával, répával, krumplival kezdtünk..
2021. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
6 hónapos kor előtt kàros a hozzàtàplàlàs. Attòl mèg el lehet kezdeni, senkinek sem kötelező betartani az ajànlàsokat.
2021. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Ja és egy-két kanállal ha elfogadja, nem többet. Kb egy hónap alatt jutottunk el ida, hogy kiváltódott a tízórai.

(3as)

2021. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Mi 4 hónaposan kezdtük, tisztán tápszeres a kislányom. Almával kezdtünk, de nem szereti különösebben. A sütőtököt, édesburgonyát, sárgabarackot (Hippes) szerette kezdetekben, most viszont már sok mindent szeret. 6 hónapos, a tízórait és az uzsonnát váltottuk ki, bár most inkább tápszerezik, mert jön a 2. foga. Először mindenből csak 1-2 kanálnyit szabad adni. 4 hónapos kora előtt ne kezdj el hozzátáplálni.
2021. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Tök normálisan megkértem a kérdezőt hogy járjon utána az ajánlásoknak, mert nem ajánlott 17.hét előtt hozzátáplálni, erre le vagyok pontozva? Felőlem etesse 2 hónaposan ha akatja, csak ne jöjjön ide se ő, se a lepontozó bajnokok sírni, ha bármi gond lesz.
2021. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Anyatejes volt a fiam, 4hósan kezdtük. Barackkal, mert az almától fájt a hasa. Utána jött a répa, sütőtök. Krumplitól szintén fájt a hasa. 1hónap alatt a tízórait ki is váltottuk.

Gyerekorvos végigkövette az egészet, ő mondta mikor mi mehet.

10hós korára minden étkezés ki volt váltva, szoptatniar csak elalváshoz kellett. 1évesen azt is elhagytuk.

2éves, erős, mindenevő gyerek.



Én 28 vagyok. Anno a mi időnkben 6 azaz hat hetesen ajánlotta a védőnő a hozzátáplálást, anya el is kezdett almával etetni. Semmire nem vagyok allergiás, nincs olyan kaja, amit nem eszek meg...



Tudom le leszek pontozva, mert a sok ősanya csak az ajánlást nézi, semmi többet. Én a kérdésre valaszoltam, a kérdezőnek.

Mindig is azt vallottam, én nevelem a gyerekem, én látom mi jó neki, nem a who (akik minden gyereket egyformának néznek, és sablonként előirják mikor mit szabad)

2021. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Én azért pontoztalak le, mert ősanyának neveztél ismeretlenül. Tök jó hogy neked nem lett bajod, sokaknak igen. Sokaknak nem lett bajuk, hogy babaként autósülés nélkül vitték, mégse rakod be a gyereked az autóba úgy, nem? Hiába a te gyereked, te döntésed.
2021. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Köszönjük Emese 🤣🤣🤣

Ha ezt nem irtad volna ide, biztos sokkal rosszabbul éreznéd magad kedves 9es!

2021. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!