Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit tegyek ha nem megy a ht?...

Mit tegyek ha nem megy a ht? Egyszerűen nem sikerülnek jól a pépek, a baba sem szereti enni. Ht alfabéta vagyok, a gyümölcsöket se eszi a baba.

Figyelt kérdés

Ha csak kiosztani jösztok nem olvasom.

Segítséget kérek vagy vki ha volt hasonló helyzetben hogy oldotta meg?


Már egy csomó pépet kidobtam.

Alig van időm és azt is erre töltöm.

Amit a boltba veszek abbol is 2-3 falatot ha eszik jó esetben, de legtöbbször kidobott pénz.


Nem akarok sírni a védőnő előtt mert ha kérdezek -annyira kivagyok már ettől az egésztol hogy - sírni fogok mert annyira zavar hogy nekem ez nem megy és nagyom szegyellném. És rettentően idegesít. Annyi minden összejött most.


Vmi egyszerűen elkészíthető kajákat írjatok .

Estére pl.mit javasoltok?


2021. szept. 17. 17:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nálunk a blw vált be, ennek érdemes lenne utananézned. Anyatejes baba, 8 hónapos koráig egyetlen falat pépet sem volt hajlandó lenyelni. Ekkor elegem lett, és elkezdtem neki adni pici falatokat, csíkokat az ételből amit marokra tudott fogni. Sajtot, főtt és sült zöldséget, főtt tojást, halat, kölesgolyót, kenyérhéjat, tésztát,gyümölcsöket, csak sóval fűszerezett húst, stb. mindig valamit ami volt az asztalon mikor ettünk. Szép lassan nézegette, fogdosta, ízlelgette, és persze dobálta. 10 hónapos kora óta egyedül eszik, de csak szilárdat. 1 éves volt mikor az első étkezést sikerült kiváltani, ekkor kezdett el levest is enni, pohárból itta. Addig majd megőrültem, de sikerült elengednem, ő ilyen, nem szerette a "maszatos" állagokat. 1,5 éves volt mikor először hajlandó volt megenni a pépet, saját maga ette, kanállal. Már majdnem 2 éves, gyönyörűen eszik villával és kanállal mindent, és még mindig szopizik esténként.
2021. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Keress rá a kiskanál kommandóra
2021. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha van tejed elég semmiképpen se görcsölj rá, én is szoptatok a lassan 9 hós fiam és csak "kostoltatok" , de a sütötők és a húslevest javasolnám.

Ha rágörcsölsz annál rosszabb neked is a gyereknek is , hidd el fog enni nem fog szopizik 20 évesen is

2021. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!