Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Üveges babaételek! Valóban...

Üveges babaételek! Valóban szükséges 24h után selejtezni?

Figyelt kérdés
Most kezdjük el a hozzátáplálást, és szinte az összes üvegre az van írva, hogy a felbontás után 24 órán belül el kell fogyasztani. Ez nem annyira gazdaságos így, hogy az elején csak pár kanállal kell adni a babának. Nagy baj lenne,ha 2-3 napig adnék neki ugyanabból az üvegből? Pl: őszibarack, kibontom, csak annyit veszek ki amit odaadok, azt melegítem, a többi egyből be a hűtőbe. Így odaadhatom a babának a többit a következő napokon?

2021. dec. 2. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megettem, ha megmaradt 🙉
2021. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én max 2 napig tároltam a hűtőben, addig semmi baja nem lett. Az elején még olyan keveset esznek, hogy akár egy hétig is elég lenne. Volt, amikor én ettem meg, ami megmaradt.
2021. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 2 nap szerintem hűtőben,de addig tuti, hogy nem lesz semmi baja.
2021. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2 napig tároltam csak tovább nem
2021. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbontás napján, és az azt követő napon adtam belőle.
2021. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak aznap és másnap adtam neki.
2021. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
99%

Én csak aznap adtam belőle, a maradékot (kiszedtem amit arra a napra szántam) lefagyasztottam zacskóban, vagy a finomakat megettem 😅

Mikor már egy üvegnyit megevett, akkor elővettem a fagyasztottat es azt adtam neki.

Jah és a nagyobb vagyottan ette jégkrém gyanánt 😅

2021. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Ezen nem spóroltam. Nem ette meg, kidobtam.
2021. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Meg kell etetni az apával,hogy szokja. Egy pár évig úgyis ő lesz a konyhamalac.
2021. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Jégkockatartóban fagyasztottam a maradékot, bár én nem boltit adtam nekik, tele van a kert zöldséggel, gyümivel, hála Istennek. 😊 Biztos le lehet fagyasztani a boltit is.
2021. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!