Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Valaki elmagyarazna, hogy...

Valaki elmagyarazna, hogy miert neznek ki az anyukak mert a masfel (!!) eves gyerekem nem eszik turorudit, tejszeletet, meg egyeb szemetet? Ez valami divat naluk, hogy hogy tegyuk tonkre a gyerek egeszseget mar ilyen kiskorban ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 12:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
75%

Azt gondolják, hogy semmi rossz nincs ebben.

Hozzáteszem engem hidegen hagy ki mit ad a gyerekének.

Én bio gyümis szeleteket, sómentes kukit, ilyesmit adok neki és engem meg azért néznek ki, hogy szegény gyerek mem kap semmi finomat..

2022. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%

Miért nézed le azt, aki ilyet ad a gyerekének?

Miért vagy paranoiás, hogy azt képzeled kinéznek, amikor meglepődnek rajta?

2022. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
Én se adok neki ilyeneket, mi magunk se eszünk, neki miért vennék?
2022. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Engem is hidegen hagy , hogy miert cseszik el az egeszseget mar most ( meg lehet nezni az orszag siralmas egeszsegi allapotat, es sajnos ez a generacio is igy fog felnoni, mar kiskorban tesznek rola a szulok ) , csak idegesito, hogy meg engem neznek ki, mert egeszsegesen eszunk...
2022. márc. 1. 13:03
 5/38 anonim ***** válasza:
87%
Inkább te nézed ki őket.
2022. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
5-os, nem, csak sajnalom ezeket a gyerekeket.
2022. márc. 1. 13:09
 7/38 anonim ***** válasza:
77%

Az egy dolog, hogy nem adsz neki otthon, de attól még ha valaki kedvességből vesz egy túró rudit a gyerekednek, akkor bunkóság visszautasítás azzal hogy "én ilyen cukrozott egészségtelen dolgokat nem adok a gyereknek".


Ha mindentől tiltod hosszú távon többet fog átani, mint egy darab túrórudi a szomszédtól vagy egy szelet süti az óvodában.

2022. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mièrt nèznek ki èrte, valahogy túl sok bunkóval talàlkozol. Kb 2 es fèl-3 èves koràig nem kapott a gyerekem èdessèget, egy bunkò volt ennyi idő alatt, aki beszòlt.

Velünk tök kedvesek voltak a falubeli anyukàk, ha valamivel meg akartàk kìnàlni a gyerekem előtte mindig ràkèrdeztek. Sem ők engem, sem èn őket nem szóltuk meg.

2022. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%
A válaszaid alapján idiótán viselkedsz, lenézed a többi szülőt, okoskodsz, egy túró ruditól szerinted már dagadt, cukorbeteg felnőtt lesz a másfél évesből. Valószínűleg én is utálnálak és furán néznék rád. De hidd el senkit nem érdekel, hogy mivel eteted a saját gyerekedet.
2022. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

Kinéznek, persze… Elképzelem, ahogy kivet magából a társadalom, amiért nem adsz tejszeletet a gyerekednek… 🙃

Inkább nézz magadba és gondold át, hogy mi lehet a valós oka a kivetettségednek, mert hogy nem az, hogy nem adsz rudit a gyerekednek, az egészen biztos.

2022. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!