Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Zéró cukros milli mia krem...

Zéró cukros milli mia krem túrót adnátok 8 hós babának?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 10:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Igen! Ez a teljes cukor, glutén, laktóz, stb. megvonás most nagy divat, azt hiszik jót tesznek vele, de sajnos nem! Pont emiatt van egyre több allergiás és cukorbeteg kisgyermek, mert ilyenkor mindent megvonnak tőle, erre rendezkedik be a szervezete, aztán amikor közösségbe kerül (bölcsi, ovi) mindenfélét kap hirtelen és szó szerint sokkot kap a szervezete, amire az immunrendszer allergiával, intoleranciával reagál.

Ha jót akarsz neki, ne vonj meg tőle mindent. Néha napján ehet ilyesmit.

2022. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%

11. Ezt honnan vetted professzor? Tehát szerinted a cukorbetegség azért alakul ki mert nem etetik cukorral a gyerekeket? Szerintem felterjesztenek nobel díjra :D


Egyébként 2 éves kor alatt semmilyen hozzáadott cukrot nem ajánlott adni. Ezt szakértők mondják nem a Marika a gyakoriról. De persze mindenki azzal eteti a gyerekét amit jónak lát. Lepontozhattok, nem érdekel :)

2022. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%

Laktòz van az anyatejben. Gyümölcsökben van gyümölcscukor. A kemènyìtőt cukorra bontjak az enzimek.

Finomìtott cukorra, èdesìtőszerekre semmi szüksege egy kisgyereknek. Nem attòl lesznek cukorbetegek, hogy nem etetik szemèttel őket.

Ha az oviban, bölcsiben szemetet tesznek elèjük az nem a szülő hibàja.

2022. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35%

A laktoz es gluten megvonasa valoban artalmas lehet, ha nem indokolt, de a finomitott cukor nelkul baja biztosan nem lesz senkinek...

En amugy nem adnek. Sima turot osszekevernek gyumolccsel.

2022. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
Hagyjátok már ezt a butaságot. Nem attól lesz valaki jó anya, hogy nem ad cukrot a gyerekének.
2022. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
31%
15. És ki beszélt a jó anyaságról? Egyedül te. Ennyi erővel nem leszel jó anya akkor sem ha cukorral tömöd a gyereked. 🤷‍♀️
2022. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
34%
Én még mindig csak azt nem értem, mi okból adna valaki 8 hónaposnak ilyet. Kéri, vagy mi?
2022. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

18


Igen, simán meglehet, hogy az anyuka a baba mellett eszi, és a baba kinézi a szájából, nyújta a kezét, tátja a száját. Velünk számtalanszor fordult elő ilyen.

2022. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
35%
19. És alkohollal is megitatod, mert úgy kinézi? Amúgy anyuka se tömje magába a cukros szemetet és így nem kell sírnia sem, hogy nem tud lefogyni szülés után 🤷‍♀️
2022. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem iszom alkoholt, de ha innék, azt nem a gyerek mellett tenném :)

De pl eperrel megkínáltam már 8 hónaposan, pedig a ht táblázat szerint csak 1 éves kor felett lehet adni. Semmi baja nem lett tőle. Attól sem lesz, ha néha kap egy kis édességet. Én sem ősember módja élek, hogy csak azt egyem, amire a szervezetemnek szüksége van. Simán elhabzsolunk egy kis füstölt lazacot wasabival, pedig az sem az egészséges étel netovábbja :)

2022. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!