Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Zéró cukros milli mia krem...

Zéró cukros milli mia krem túrót adnátok 8 hós babának?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 10:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%
Öregapám 103.évigélt,pedig gyermek korában rengeteg zsíros-cukros kenyeret evett, cukros tejbegrizt, jó édes, cukros házi lekvárt. Aztán szalonnát, zsíros tepertőt... Nemcsak ezen múlik.
2022. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
A règi korosztàlybòl is voltak betegesek, csak azèrt, mert pàran megèrtèk az öregkort. Nekem meg nagyapàm, nagyanyàm testvère cukorbeteg volt, nagyanyàm epèje nem bìrta a zsìrosat, de szokàsbòl ette, masik nagyapàm semmi olyat nem ehetett, ami savat csinàl. Nem volt mindenki egèszsèges egyàltalan.
2022. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

En nem adnék neki. Bár nem olvastam az összetevőit, mert magunk szülők sem eszünk, (ha néha igen akkor a cukros változatot) azonban valamivel biztos, hogy edesitve van. En ugy olvastam, hogy az édesítőszer (xillit, eritrit, stb) 6 eves kor alatt nem ajánlott.

Hozzáadott cukor pedig 2 eves korig nem ajánlott, mert nincs szüksége ra a szervezetnek. A mézet egy eves kor utan elvileg “gyógyászati célra” lehet használni,


En magam keszitem a kremturot, olcsóbb is, több adag elkészül belőle es tudom, mi van benne :)


A krémesebb túrót szoktam venni, ezt natúr görög joghurttal keverem össze, teszek bele egy kis vaníliát neha es banánnal, mazsolaval ízesítem, szerintem nagyon finom. Lehet bele különböző idenygyumolcsot is tenni :)

2022. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!