Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Valaki rendelt ilyen etetőszék...

Valaki rendelt ilyen etetőszéket a Pepita oldalról? Saját fotó illetve vélemény érdekelne róla.

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 3. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Fix etetőszéket nem vennék.

Nekünk nem ez a fajta volt, hanem "lorelli- marcel" márkájú. A lényeg, hogy fix volt az is. Amíg nem tudott magától ülni, addig azért nem tudtuk használni, mert rossz a gerincének. Utána pedig azért nem tudtuk sokáig használni, mert a tálcáját nem lehett ki-be tolni és így hamar kinőtte.

Szóval fixet ne!

Lorelli appetito székre lecseréltük, még mindig használjuk, pedig màr 3 éves.

2023. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
LittleONE by Pepita Milu multifunkciós Etetőszéket vettem erről az oldalról. Azért nem fixet választottam, mert ülni nem tudó babának nem jó, nagyobb gyerek meg nem fér bele. Amit vettem az minden korosztálynak jó. Picit széles, de ez nagyobb korban pont jó lesz. Erről az oldalról vettem babaöblöt is. Mindkettő LittleOne. Élőben is mindegyik olyan, mint a képen.
2023. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!