Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akinek pürézés közben nonstop...

Akinek pürézés közben nonstop köpködött a baba, hogyan tudta leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Neten olvastam, hogy új dolog azért csinálja, mert tetszik neki. De már hetek óta ezt csinálja... beterít engem/magát/környéket is. Nyitja a száját, tehát gondolom éhes. Minden kajánál ezt csinálja, amit szeret akkor is. Így azért elég nehéz etetni. Ha valaki szórakoztatja akkor többnyire abbahagyja. Ma a férjem meg akart győzni, hogy rakjak be neki valami videót. Szerintem nem ez a jó megoldás, csak 10 hónapos. Férjem fél, hogy a gyerek le fog fogyni, vagy stagnál a súlya.

2023. okt. 2. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi.

Szorakoztatni es meset betenni nem kell, eszik amennyit eszik. Max kinald tobbszor, de eroltetni nem kell.


1 eves korig egyebkent is inkabb kostoltatas van, ismerkedes az etelekkel, allagokkal, de a fo taplalek a tapszer vagy anyatej.


Kopkod, maszatol, dobalhat is, tok normalis.

2023. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam hónapokig köpködött, amikor ügyesebb lett, akkor csak szétdobált mindent. Néha mondtam neki, hogy ne csinálja, ő annál jobban nevetett és csinálta. Mindent letakartam, faltól messzebb etettem és elmúlt, amikor már nem volt izgalmas. Rosszabb ruha, hatalmas előke, nyáron egy pelusban evett, morzsaporszívó, vmi nylon alá esetleg és türelem.
2023. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!