Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet az 1 éves gyereke...

Hogyan lehet az 1 éves gyereket leszoktatni arról, hogy a konnektort piszkálja?

Figyelt kérdés

Az 1 éves lányomnak mániája, hogy a konnektort piszkálja. Be van dugva az összes védővel, amihez hozzáfér, de pl az éjjeliszekrényeinken hosszabbítók vannak, benne lámpa, mobiltöltő, bébiőr stb bedugva. Ha a szobánkban van, az az első, hogy ezekhez megy. Hiába szólok rá, veszem el a kezét, hívnám el, hiszti van, ha arrébb viszem. Van, hogy a kezére is rácsapok, amire nyilván nem vagyok büszke, de eszköztelen vagyok a konnektort illetően. Ha nem ott vagyunk, és eszébe jut, mindig visszamegy, lesi a reakciómat, és dafke belenyúl, dugná bele pl a porszívót, ventillátort, és toporzékol, ha ellenkezem. Nagyon elegem van ebből. Nyilván nem érti, ha mondom neki, hogy veszélyes, így csak a "NEM SZABAD!!" marad.

Van ötletetek, mit tegyek?



2021. aug. 9. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
A fiam is egy èves,ő is ezt csinalja. Hát,mindig megyek utana,és elviszem onnan és közben mondom,hogy nem!/ nem szabad. Százszor is egy nap,idővel megtanulja vagy megunja,mert nem hagyom. Úgy látom,kezdi feszegetni a határokat. Mást nem tudsz tenni,amit eddig is. Idővel talál új dilit,ilyenek a kicsik.
2021. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha érdekli, felügyelet mellett a te kezedből megmutathatod, hogy mi az, így a kíváncsisága alábbhagy. Magától a vezeték burkolat megfogásától nem lesz baja, hisz minket se ráz meg. Én odavittem a lányomat, a kezemből megnézhette, hogyan néz ki. Nem érdekelte többet.
2021. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Pakold el olyan helyre a hosszabbítót hogy ne férjen hozzá. Csukd be az ajtót hogy ne mászkál jön be vagy tegyél oda rácsot. Amelyikben meg van konnektorvédő azt had piszkálja baja nem lesz tőle.
2021. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Lehet lepontozni,de az mitől jobb,ha egyszer hagyom neki,egyszer nem? Ok,hogy bedugva nem árt neki,de pont azért tiltom mindig,hogy tudja,a konnektor nem játék. Es ha vendégségben vagytok és ott nincs vakdugó? Belenyúl ha nem figyelsz egy pillanatra,mert otthon is szabad. Én inkább következetesen mindig tiltom..
2021. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Hogy tud belenyúlni egy konnektorba? Mivel? Nyilván nem tud.
2021. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

4. Mert ha patáliázol rajta látja, hogy az tilos és érdekes. Ha belenyúl a konnektorvédősbe és anya nem szól vagy vetődik oda akkor 3x már nem lesz izgi és abbahagyja.

Vendégségben meg nem hiszem hogy ezzel foglalkozna amikor van ott csomó más ember, játék, piszkálnivaló ami otthon nincs.

2021. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Én rávertem a kezére. Nem kellett sokszor megismételni. Inkább sírjon ő, mint én a temetésén. Ha másképp nem fogja fel.
2021. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Irónia ON


Úristen #7, rávertél a kezére, hol a gyámügy, minekazilyennekgyerek??!


Irónia OFF


😂😂

2021. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

6

Anyóséknál kb.fél óra után a konnektorhoz kotort,hiába volt ezer játék, fél pilla alatt ott termett. Após mellette àllt, megis majdnem belenyúlt.

5

Olyan vékony ujjai vannak,hogy lehet befér a lyukba..lehet sz is kevés lenne,hogy megrázza,de inkàbb nem akarom tesztelni..

2021. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9. Te láttál már konnektort közelről? Abba a 4mm-es lyukba nem fér bele az ujja az ezer százalék. 😂
2021. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!