Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit tegyek,hogy ne egyen...

Mit tegyek,hogy ne egyen éjjel az egy éves lányom?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt egy éves,mindig anyatejes votk,tápszert sosem kapott (próbáltam áttérni rá kilenc honapmkorul,hogy aludjak én is végre valamit, sikertelenül). Mindig is sokszor ébredt és legalább haromszor-negyszer szopizott is. Múlt idő,mert kb egy hete az van,hogy éjszaka is kéri a kaját. Nappal eszik iszik rendesen. Nagyjából egy hete az (éjjel)három óra körüli szoptatás helyett kaja kell neki (kettő és négy óra között valamikor). Nem bírom már ezt a nem alvast,azt hittem ha nem szoptatok jobb lesz,de ez így még rosszabb. Egy hete kb két három órát alszom,azt sem egy reszletben( azerlott ez kb öt hat óra volt,ugyennyi részletben) a férjem nem mindig tud hozzá kelni,mert dolgozik,plusz segglyuknyi a lakás,úgyhogy ha akarom ha nem én is (és ő is)ébredunk.


Nem tanacskérő poszt, hanem inkább tapasztalat! Biznek benne hogy átmeneti állapotról van szó. Akinek volt hasonlo,mikor lett vége,és.mi segített?


febr. 28. 07:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%

Biztosan ez a baja? Nem lehet,hogy kevés a tejed?Benne voltam egy nagy tagú babacsoportba,de ilyet azért nem hallottam,pedig segítenék,hátha jön valaki még esetleg,aki járt így. Ott is keltek enni hajnalba anyatejet/tápszert kaptak,de az elég is volt,ebből gondolom nem lehet-e kevés nálad. Én ezekre gondolnék elsősorban amúgy. Igazából tudom,hogy már nehéz,de ezt elkezdeni sem szabadott volna 1x sem. De most már ezen kell valahogy segíteni nyilván.

Az üvöltésre viszont,ezután indul majd az akaratosság,stb., akkor sem fogsz mindent ráhagyni,mert üvölt. :\ remélhetőleg.

Viszont értem,hogy fáradt vagy,de hidd el itt mindenki segíteni szeretne,a stílusod kicsit érdekes.

febr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
10# És a te tanácsod hol van? :D Nálad is leült a konyhába éjjel enni a gyerek és hogy tettél ez ellen?
febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
11! Mivel eszik rendes ételt is, nem hiszem, hogy ez a gond.
febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

" Mit tegyek.."

" Nem szeretnék tanácsot"

Wtf?

Akkor tulajdonképpen most mit is szeretnél??

febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Persze hogy érdekes a stílusom,megint madgelmirat aludtam,és a gyakoribbak kapcsolatban csak rossz tapasztalatom van,de annyira vergődik,hogy kérdést irtka.ode ki pedig már megfogadtam,hogy sosem...ne vedd magadra ennyit tudok mondani


Egy éves a lányom,nyilván már ideje is hogy kevesebb legyen a tejem,de egyelőre nem tapasztaltam. Amit tapasztaltam az az,hogy egy hete kezdett érdeklődni az iránt amit mi eszünk,ezzel párhuzamosan jöttek az éjjeli evések is.

14. A kérdés olyanokhoz szólt akik atmentek ilyeneken. Elejét akarom venni,hogy a nekem vegigalussza az éjszakát anyukák írjanak hirtelen kútfőből. Tanács kell igen,olyanoktól,akik atmentek hasonlóan.

febr. 28. 08:24
 16/24 A kérdező kommentje:

Persze hogy érdekes a stílusom,megint madgelmirat aludtam,és a gyakoribbak kapcsolatban csak rossz tapasztalatom van,de annyira vergődik,hogy kérdést irtka.ode ki pedig már megfogadtam,hogy sosem...ne vedd magadra ennyit tudok mondan


Ennek a katyvasznak az a lényege,hogy hulla vagyok a nem alvastol,és a gyakori al kapcsolatban még csak negatív a tapasztalatom,de végső kétségbeesenben kiírtam kérdést,pedig már ezerszer megfogadtam,hogy ide nem...

febr. 28. 08:26
 17/24 anonim ***** válasza:
48%

12! Mint írtam, 1.5 éves koráig szopott éjjel. Utána már éjszaka nem evett. Csak ivott. 6 éves koráig.

Lehet,hogy még most is iszik. De már nem kelt engem.


Ez ilyen. Ha kéri,adni kell neki enni. Ha szomjas,meg hadd igyon. Éhesen/ szomjasan a felnőtt sem tud aludni!! Akkor a gyerektől miért várjuk el??

febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
37%
17#-es. Másfél éves koráig szopott éjjel. Itt nem erről van szó,elolvastad? Nem arról,hogy megszoptatod/adsz tápszert éjjel,hanem rendesen eszik kanalasat. Te hajnalba felkelsz enni egyébként egy kis csirkemellet krumplival 3-kor úgy,hogy este bőven vacsoráztál? :D
febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező,amíg ez nem javul/változik,hogy csak anyatejet kér estére,addig esetleg hétvégén a férjed nem tudná bevállalni? Tudnál akkor pihenni picit te is éjszaka,az a 2 éjszaka is sokat számítana. Kitartást,átérezzük a nem alvást,sajnos.
febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszi nektek,tényleg! Aki jó szándékkal írt azt mond értékelem!

Hétvégente a férjem átveszi,de ugye kicsi a lakás,és felébredek rá. Amúgy is nagyon szarul alszom,állandóan éberen,ugrásra készen. Az elmúlt egy év tette így.

Egyébként még valami bevillant. Növekedési ugrás nem lehet? Egy éves kor körül is van ez ...akkor lenne legalább reményeim,hogy elmúlik.

Egyébként nagyon eszik éjjel is,nem csak eszeget,ezért sem lenne szívem nem adni neki. De nem is akarom raszokatni...

febr. 28. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!