Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit tegyek,hogy ne egyen...

Mit tegyek,hogy ne egyen éjjel az egy éves lányom?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt egy éves,mindig anyatejes votk,tápszert sosem kapott (próbáltam áttérni rá kilenc honapmkorul,hogy aludjak én is végre valamit, sikertelenül). Mindig is sokszor ébredt és legalább haromszor-negyszer szopizott is. Múlt idő,mert kb egy hete az van,hogy éjszaka is kéri a kaját. Nappal eszik iszik rendesen. Nagyjából egy hete az (éjjel)három óra körüli szoptatás helyett kaja kell neki (kettő és négy óra között valamikor). Nem bírom már ezt a nem alvast,azt hittem ha nem szoptatok jobb lesz,de ez így még rosszabb. Egy hete kb két három órát alszom,azt sem egy reszletben( azerlott ez kb öt hat óra volt,ugyennyi részletben) a férjem nem mindig tud hozzá kelni,mert dolgozik,plusz segglyuknyi a lakás,úgyhogy ha akarom ha nem én is (és ő is)ébredunk.


Nem tanacskérő poszt, hanem inkább tapasztalat! Biznek benne hogy átmeneti állapotról van szó. Akinek volt hasonlo,mikor lett vége,és.mi segített?


febr. 28. 07:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az lehet egyébként,növekedési ugrás.
febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Vacsira ami nálunk bejött ebben az éhenhalós időszakában, hogy pótvacsira (ami nálatok a 9 órási étkezés) "tejbegrízt" evett. (Azt a sokgabonás pépet csináltam neki amit lehetett a DM/Rossmannban venni, biztosan most is kapható)

És kitartást, egyszer majd véget ér a kialvatlan zombi időszak.

(#2 válaszoló)

febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
És ha eltolod a vacsora időt? Mármint hogy pl nem este 8kor van a vacsora, hanem 9-fél 10 felé eszik valami tartalmasat, aztán utána max reggeli van.
febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

23: szerintem ez maximum később lesz járható út.

Ha letettem,és elaludt,akkor nem én szabályozom,mikor ébred legközelebb. (Csak ezért nem tartom jó ötletnek felébreszteni)

Egyébként fél hét felé van vacsora,akkor igényli is már. utána fürdés,majd fél nyolc felé fekvés,aztán a változó időtartamú ébredések.

febr. 28. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!