Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » T! adtok a 2 éven aluli...

T! adtok a 2 éven aluli gyermeketeknek csipszet, meg ahhoz hasonló termékeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mi nem, emiatt kérdezem. Látom viszont (pl. tegnap szülinapom), hogy sokan kb. már mindent adnak a kicsiknek (nagyobbaknak), aminek a többsége tele van sóval, cukorral stb...



Ti hogyan álltok a kérdéshez?


Akik tartózkodnak ezektől a termékektől, mit szoktatok mondani, ha valaki furán néz emiatt rátok?


márc. 25. 09:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
65%

20, én írtam a 13-ast.

A cukorral az a baj hogy mesterségesen állítják elő, a sok só pedig vesekárosodást okoz.

2 éves kor alatt napi 1-2 g só megengedett.

Illetve aki alapvetően egészségesen táplálkozik , ott ez nem tiltás hanem ez az alap hogy nem eszik. Többen is írták hogy ha mennek valahova akkor nem tiltják de otthon nem ez a megszokott ami tök jó.

Amióta meg van én is inkább próbálok egészségesebb vonalon lenni, nem csak neki adok olyat, hanem én is vele próbálom követni, hiszen alapvetően ez egy tök jó dolog, hogy valaki egészségesen eszik.

márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
70%
Úgy látom itt mindenki le van szavazva bármit ír 🙈🙈🙈
márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!