Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rendszertelenül kakil a...

Rendszertelenül kakil a kisbabám. Még mit próbáljak meg?

Figyelt kérdés

7 hónapos, anyatejes másfél hónapja kezdtük a hozzátáplálást, azóta vannak gondok.


Mostanában ráadásul sokkal pörgősebb lett az életünk, költözködünk és van, h szegénykém nem ugyanabban az időben kapta meg a szilárd kajáját. Mert, ha nincs módomban megetetni, előkapom a cici és el van rendezve (hála Istennek van bőven, majdnem 10 kg a babó)


2x meg kellett hőmérőzni, de nem jött ki vmi nagy mennyiség és nem is mondanám olyan keménynek.


Most itthon voltunk, mert láttam, h nincs ez így jól, tartottam 3 nap szünetet csak szoptattam és a 4. naptól kezdtem csak barackot és szilvát adni(szilvát csak ma reggel kapott), minden nap 10 óraira.


Ma van a 3. gyümis nap, reggel próbált nyomni, de nem igazán jött sok minden, csak épp, hogy egy picike, de nem volt kemény.


A férjem szerint lehet, hogy annyira felhasználja már a szervezete az anyatejet, hogy nincs mit kakilnia. Igaza lenne? Másra nem tudok gondolni. De, ha nyomott reggel, akkor ezek szerint akar kakilni, de valami miatt nem sikerül neki. Most ezzel menjek orvoshoz, tudom, hogy én vagyok a hibás, de minél hamarabb szeretném helyre hozni. Segítenétek?



2012. máj. 7. 17:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nem, nem soha nem szopi helyett adtam, simán bekajolta fürdés után a 100 ml tejpépet és még jól kiszívta a ciciket is.

Na akkor adom majd neki 10 óraira a gyümit.

Meg már elő is vettem a husit, répát, sütőtököt. A tököt almával megpároltam a husit összefőztem répával, majd ezeket kombinálom, kis adagokban lefagyasztom, talán így gyorsabban megoldjuk a déli evést. Köszi mindent! Ha eszetekbe jut valami, várom! Pussssz!

2012. máj. 8. 09:37
 12/12 A kérdező kommentje:
már 5 napja nem kakilt:((( adtam neki glicerines kúpot és még mindig semmi. a kedve jó.
2012. máj. 9. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!