Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4 hónaposan hozzátáplálás?

4 hónaposan hozzátáplálás?

Figyelt kérdés

Itt olvastam,hogy valaki ennyi idősen kezdte meg a gyermeke hozzátáplálását.Nekem is 4 hónapos a kisfiam és eddig úgy tudtam,hogy 6 hónapos korig várni kell vele.Anyatejes baba,van tejem rendesen és fejlődik szépen.

Most akkor várjak vele,vagy el lehet kezdeni a kóstoltatást?Ha igen,akkor mivel érdemes kezdeni?



2012. máj. 31. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknak ráér 6 hónapos kortól a hozzátáplálás, tápszeres babáknál szokták előbb (4 hónapos kortól) bevezetni. :)
2012. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Disi ***** válasza:
Az én babám is tápszeres, 5 hós elmúlt mikor elkezdtem a kóstoltatást. Feleslegesen mert nem fogadta el. Mikor betöltötte a 6. hónapot, azután tudtunk csak előrébb lépni. De mint ahogy más is írta ez baba-függő. Az én babám még akkor nem állt készen és kész. Ha tudtam volna szoptatni akkor kivárom a 6 hót, de valószínűleg akkor is ugyanez lett volna. Úgyis a babód fogja diktálni az ütemet :)))
2012. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Az enyém anyatejes, mégis elkezdtem nem egészen 5 hónapos korától, pont azért mert ilyenkor még könnyen elfogadják az új ízeket. A nagy 8 hónapos koráig szopott, az istennek nem akarta elfogadni a tápszert. A kicsi belenyalt az almába, nagyon örült neki, így adtam. Ha nem ízlett volna neki, nem erőltetem.
2012. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!