Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos babának milyen...

7 hónapos babának milyen gyümölcsöt adtok? Gabonával adjátok v. simán?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak reszelt almát, banánpürét szoktam adni darált házt. keksszel, ezen kívül bébiételből őszibarackot, és vegyes gyümölcsöt.

2013. máj. 8. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiam 7 hós. Amiket eszik: alma,banán, barack, szilva, meggy. Ezeket egymással keverve, darált keksszel vagy zabpehellyel adom. A zabpelyhet kis vízben megfőzöm és beleturmixolom a gyümölcsbe, szereti!
2013. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 7,5 hónapos eszik alma, banán, körte, gesztenye, szilva, meggy, cseresznye, szőlő, ribizli, sárgabarack, őszibarack, babakekszel, gabonával, vagy rizzsel.
2013. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A háztartási keksznél van jobb is: pl Milumil 7 gabonás pép, én nem adok HT kekszet és babapiskótát sem. Olvasd el mi van benne :(
2013. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6 hósan kezdtem a hozzátáplálást, 7 hósan evett almát, barackot, gesztenyét, meggyet, banán, körte. Ez utóbbi kettőből keveset, fájt tőle a hasa.

milumil 7 gabonás pépet kevertem bele,vagy csak simán.

háztartási kekszet és piskótát én se adtam neki, van benne tojás, eleinte nagyon betartottam ezt :) Első gyerek szindróma :)

2013. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6.5 hónapos, eszik már almát, banánt, meggyet, körtét, szilvát, őszi-sárgabarackot. Én háztartási keksszel, zabpehellyel vagy 7 gabonás péppel dúsítom. A védőnő szerint a háztartási keksz hivatalos ajánlás, napi fél az ajánlott, abban a mennyiségben pedig minimálisak a rossz dolgok.
2013. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos, eszik :almát, körtét, banánt, szilvát, áfonyát, málnát, öszi-sárga barackot. Babakeksszel, gabonapéppel, sinlaccal.
2013. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!