Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi mikor hagyta a babájának,...

Mi mikor hagyta a babájának, hogy próbálkozzon ez egyedül evéssel? Úgy látom a lányomat már érdekelné a dolog,13 hónapos, engem imád etetni

Figyelt kérdés
Csak kicsit nehezen vágok bele, mert gondolom elég nagy mocskot képesek csinálni eleinte...persze tudom, hogy túl kell esni rajta. Érdemes lehet már?

2013. máj. 20. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom 13-14 hónapos kora óta eszik egyedül. Muszáj volt hagyni, mert egyáltalán nem engedte, hogy etessem.

Mi úgy csináltuk, hogy levesből csak sűrűjét kapott, azt kanalazta ki, a levét megitattam vele utána. A főzit, rizst, ilyesmiket próbálta egyedül.

Joghurtot is sikerült neki elég hamar bekanalaznia.

Vettem neki festőköpenyt, az védte a ruháját a kezén is, és könnyű volt lemosni, kiönteni a zsebeiből a kajadarabokat és levest.

2013. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 10 hónaposan egyedül evett meg egy krémtúrót. :) Igaz, nyár volt és a kertben történt az eset egy szál pelusban, mert a krémtúró fele a felsőtestén és az arcán végezte. Nagyon élvezte! Onnantól Ő is kapott evőeszközt és próbálkozott. Kb 1 éves volt, amikortól már nem engedte, hogy etessem. Azóta egyedül eszik.
2013. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!