Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek lehet 4,5 hós...

Szerintetek lehet 4,5 hós babámnat egy kis vaniliás tejpéppel megkóstoltatni? Lehet abba gyümölcsöt tenni? Mondjuk barackot?

Figyelt kérdés
Szopizik rendesen,tejem is van,de 2 hete már gyümölcsöt kóstol minden délelőtt. Alma és barack kis kekszel,babapiskótával. Mindkettőből csak pár kanállal eszik,teljes adagot még nem erőltetem,meg nem s kéri. De most szeretnék valami mást is adni neki,amit megkóstol,úgyhogy vettem Milumil vaniliás tejpépet,tudom,hogy tápszer alapú,de olyan savanyúak ezek az almák,barackok,hogy azon még a babapiskóta sem nagyon segít..még nem sikerült,finom édes barackhoz jutnom.

2013. jún. 30. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az azt hiszem 4 hónapos kortól adható, próbáld meg aztán meglátod. Én csak fél éves kora után adtam neki addig csak szopott az enyém, de nem hiszem, hogy baja lesz tőle a babának.
2013. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónapos kortól adható, akkor kóstoltasd.
2013. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!