Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Régen miért lehetett már 1...

Régen miért lehetett már 1 hónaposan is almát és leves levét adni a babának?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%
Duma. Van aki jobban félti a kicsijét és beidegződött dolgokat ad neki. Az unokahúgom még beszélni sem tudott de egyszer adtam neki egy darab tésztát és összemorzsolt pörkölthúst,utána el se tudtam rugdosni az asztaltól amikor ettem. Mást se hallottam tőle,mint hogy téttát meg huszit! Ma már lassan magasabb mint én és azóta is hálás hogy nem a sok szarral etettük.
2014. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, mit jelent a sok szar? Beszélni sem tudott azért egy tág fogalom, mert van aki 2 évesen sem tud beszélni és akkor mi baja lenne tésztától és hústól, sőt akár már 1 évesen sem lesz semmi baja tőle, ha meg tudja rágni.
2014. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tápszer bébipapi tejbegríz stb
2014. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!