Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Segitenetek a hozzataplalassal...

Segitenetek a hozzataplalassal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elkezdtuk almaval 5 honapos koraban. 2 napig csak a levet kapta, majd utana a pepet is. Ez masfel hete tart. 2 napja adtam hozza kekszet is gyerekorvos javaslatara a gluten bevezetes miatt. Ma adtam neki banant is eloszor. Most akkor a kekszet hagyjam? Mivel onmagaban a banan azert edes es tomeny. Kekszet mikor adjak neki legkozelebb? Amikor keverem almaval? Barackot Ti igy adtatok neki h nincs szezonja? Meggyet mikor kaphat? Es azt hogyan? Hejaval egyutt turmixolva? Segitsetek kerlek h hogyan csinaljam, mit mikor! Koszonom!
2014. jan. 25. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is először almát adtam neki, utána főtt krumplit, majd főt répát, aztán a kettőt összekeverve.

Keress hozzátáplálási táblázatot, hogy mit mikor adhatsz neki. Én még csak most adtam neki banánt (majdnem 7 hós).


Gyümölcs sorrendem: alma, barack (nyáron lefagyasztottam), szilva, meggy, körte, banán.


Szerintem minden nap adhatsz neki kekszet.

ja, a meggyet héjastól adtam, de a szilvát meghámoztam.


Én ezt használom:

[link]

2014. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia,keress egy listát a kezdő gyümikről és zöldségekről és tedd ki a hűtőre;) nem kell komolyan venni a sorrendet,meg semmi baja nem lesz ha mondjuk egy nap először adsz neki szilvát,másnap meg más gyümölcsöt. Én konkrétan úgy kezdtem a hozzátáplálást,hogy anyám átjött az 5 hónapos babámhoz,már nagy baba és kell már mást is enni az anyatejen kívül,és fiam elsőre egy fél üveg paradicsomos krumplit tolt be:D
2014. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!