Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért csinálja a babám?

Miért csinálja a babám?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám,tápszeres,már elkezdtük a hozzátáplálást.Napközben babám mindig kitolja a cumisüveget,sírdogál közben,pedig éhes.Délelőtt már eszik gyümit,délután pedig tejpépet.Azokkal semmi gond.Reggel és este semmi baj a cumisüvegből etetéssel.Napközben miért csinálja ezt?A gyerekorvos szerint még nem fog jönni a foga sem,kicsit megvan duzzadva,de ennyi.Ha bekenem az ínyét,utána is ezt csinálja.

2014. febr. 15. 08:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném, hogy miért tápszeres? Semmi gond nincs ezzel, ha tápszert eszik, csak kíváncsi lennék, hogy miért lett az.
2014. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, cumit próbáltál nála cserélni? Arra gondolok, h mondjuk ha latexeset használ akkor próbáld ki a szilikonosat, vagy fordítva.
2014. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem volt tejem,ezért tápszeres.Esetleg a kérdésemre vmi észrevétel?
2014. febr. 15. 08:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Mamos cumival eszik elejétől kezdve.Gyorsan megette és kész.A korának megfelelővel etetem.Attól nagyobb már csak a pépes ételeknek van.
2014. febr. 15. 09:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem se volt tejem. Szülés utáni depresszióm miatt, de a férjem kitartó volt és ő küzdött velem, h akkor is szoptatni fogok mert az a legtermészetesebb. Napi 5 liter vizet ittam, igen, napi 5 litert, kb. 5 percenként is jártam pisilni, de meg volt az eredménye 21 hónapos koráig szoptattam. Büszke vagyok magamra, h ezt mind elértem a depresszió ellenére is. Az anyatej nem apad el, még 3 nap után is meg lehet indítani... A kérdésedre válaszolva, szerintem egyszerűen nem kell neki, akkor adjál neki mást helyette, ha már a hozzátáplálást is elkezdted.

23 éves anyuka

2014. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ...Három hétig azzal szenvedtem,h vhogy legyen.Igen,rengeteg folyadékot ittam,vizet,rostost,próbáltam homeopátiás bogyókat,teákat,tablettát.De semmi.Pedig amikor csak tudtam cicire tettem,h meginduljon a tej,a kórházban szinte mindig.Nem voltam depressziós sem.Szerencsére a mai napig elkerült.Nagyon nyugis természetű vagyok,úgyh a türelmem is rengeteg.Én sem akartam h tápszert kapjon.Bár szerintem semmi baja tőle a babámnak.Egy kiegyensúlyozott kis csöppség.
2014. febr. 15. 09:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs is gond a tápszerrel, mert a mai tápszerek már nem olyanok mint régen. Sajnálom, h nem indult be, de ha ennyit küzdöttél, miért nem fordultál szoptatós tanácsadóhoz? Ők még 3 héttel visszamenőleg is meg tudják indítani. Milyen cumit használsz? Latexet vagy szilikont? Mert még az meg ér egy próbát, h az anyagát megváltoztatod. Védőnőt kérdezted már?
2014. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a védőnőt hiába kérdeztem.Annyit válaszolt,h biztos jön a foga.Hiába mondtam neki azt,amit itt is leírtam.Szilikon cumival eszik.Esetleg még kipróbálom a latex cumit.Csak az zavar,h este és reggel semmi baja vele.
2014. febr. 15. 09:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szomjas? De ha szépen eszik már mást is akkor lassan kiválthatod az ebédet is.
2014. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebben van valami amit az utolsó írt. Lehet nem éhes, mert el telítődik a többitől, amit adsz neki.
2014. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!