Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért csinálja a babám?

Miért csinálja a babám?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám,tápszeres,már elkezdtük a hozzátáplálást.Napközben babám mindig kitolja a cumisüveget,sírdogál közben,pedig éhes.Délelőtt már eszik gyümit,délután pedig tejpépet.Azokkal semmi gond.Reggel és este semmi baj a cumisüvegből etetéssel.Napközben miért csinálja ezt?A gyerekorvos szerint még nem fog jönni a foga sem,kicsit megvan duzzadva,de ennyi.Ha bekenem az ínyét,utána is ezt csinálja.

2014. febr. 15. 08:27
1 2
 11/12 meluka válasza:
Szerintem is érzi ,mire van szüksége ,egyszerűen nem kell neki . Ja és a szoptatás túldimenzionálásától agybajt tudok kapni :-) csak úgy mellékesen..... én is sokat próbáltam,nem jött össze ,aztán tápszeres lett.Fel fog így is nőni.Tök egészséges. Nem kell ekkora ügyet keríteni neki sztem.... SOk örömöt a nevelgetéshez!!
2014. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.A problémánk megoldódott.Vettem tanulópoharat és abból gyönyörűen eszik.:) A cumisüveget már egyáltalán nem akarja elfogadni.
2014. febr. 18. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!