Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki 2-3 hónaposan kezdte a...

Aki 2-3 hónaposan kezdte a hozzá táplálást, hogyan kezdtétek el, volt valami nehézség?

Figyelt kérdés
Igazából minden tapasztalat érdekel ami ezzel kapcsolatos. Arra nem vagyok kíváncsi, hogy a tápszer jobb a babának. Tejem nincs elég hiába szeretnék szoptatni én is tudom, hogy az a legjobb, de ha nem megy akkor nem megy.

#korai táplálás
2014. febr. 25. 10:11
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%
Hozzàtàplàlàsnàl nem csak az szàmit, hàny honapos a baba, azt is figyelni kell, mikor érdeklödik az étel utàn. Tud màr a babàd rendesen ülni? fogja a kiskanalat? Az enyém 3 honapos, de a fejét is csak most kezdi rendesen tartani. Az elsö gyerekem is hamar kezdett enni(nem egészen 4 honaposan) anyàm tanàcsàra, hàt meg is lett az erdeménye...többet ilyen hibàt nem követek el!Anyàink tanàcsai akik a régi rendszerben nevelödtek, nem tul hasznosak.
2014. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
te nagyokos, akkor kerdezd a vedonoted, meg az orvosodat, meg az anyadat, aki a vilagra szabaditott, h h taplalj hozza egy olyan gyereket, amelyiknek most kezd erni a belrendszere, es meg a fejet sem tudja rendesen tartani. hogy akarod etetni, fekve? vagy milyen pozban? ha egyszer mar volt tejed, es rendesen szopik a gyereked, nem lesz kevesebb a tejed, csak ugy nem csokken a mennyiseg. ugye gondolom amilyen okos vagy, kitalaltad, h nem eleg, es elkezdted nyomni tapszerrel, amitol a gyerek megzavarodott, te meg minden egyes sirasara nyomtad a cumisuveget a szajaba, amitol 3 honaposan majdnem 7 kilo. az ilyennek kar barmit is mondani, aki ennyire sotet, azon nem segit semmi. Attol kerj tanacsot, aki azt mondta, h taplalj hozza, attol a zsenitol.
2014. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Te is rendkívül okos lehetsz az írásodból és a modorodból ítélve. Én legalább nem bántok meg másokat, veled ellentétben.
2014. márc. 11. 20:46
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tökéletes anya, sőt kimondottan rossz anya vagyok ahogy te is írod. Hülye vagyok a gyerekemhez és csak elrontok mindent. De annyira szeretném, hogy a hozzád hasonlók átvegyék a gyerekem nevelését és tökéletes anyaként megoldják a problémáinkat. Rossza anya vagyok, és kétsége vagyok esve mert szeretném a gyerekemnek a legjobbat, próbálok minden ajánlásnak, tanácsnak, javaslatnak eleget tenni, de nem megy. Kivagyok borul és mindenki kivan borulva, hogy egyik héten x betegséget találnak ki a babámnak a másik héten pedig kiderül nem is beteg. Hihetetlen mennyi vizsgálaton voltunk, és a végén mindig kiderül, hogy hasztalanok voltak. Amikor ott ülünk az 1 hónapos babámmal a várókban 2-4 órát, várjuk, hogy sorra kerüljünk, amikor 6 órákat nem ehet mert csak úgy tudják a vérvételt elintézni, amikor elapad a tejem mert teljesen kivagyok egy újabb betegség diagnosztizálásától akkor nagyon nagyon nagyon szeretném hogy más legyen az én helyemben.
2014. márc. 11. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!