Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milumil 7 gabonás tejpépet...

Milumil 7 gabonás tejpépet készíthetem vízzel?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt a fiam, elsősorban már a normál ételekből lakik jól, és evés előtt szopizik, de az már nem sok. Tápszert soha nem kapott (nem szerette egyiket sem ezért is lett hozzátáplálva) tejem viszont nincs annyi, hogy még a tejpéphez is fejjek. Hogyan tudnám felhasználni ezt a tejpépet? Glutén kb. 3 hete reggelente fél baba keksz formájában be van vezetve.

2014. máj. 8. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Készítheted, de szerintem egyszerűbb gyümölcspéphez keverni. Így is úgy is tenni kell hozzá valamint, mert magában nem sok íze van.
2014. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
a dobozon lévő útmutatóban is víz van. miért ne lehetne azzal? de egy kis gyümölcsöt tényleg keverj bele, mert natúran vízzel elég ratyi íze van.
2014. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A dobozon nem víz van, hanem az hogy tápszerhez kell keverni, de egyébként ez gabona pép és tejpép szerintem. Szóval, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem nem ette a lányom csak úgy tápszerrel megcsinálva, hanem gyümölcsös péphez kevertem vagy gyümölcsös bébiitalallal kevertem és úgy szerette.
2014. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a dobozon tápszer van vagy anyatejjel írja az elkészítést, de akkor úgy mint a sinlac ez is inkább csak sűrítő és nem tejpép. De akkor pl. reszelt keksz helyett ezt rakom a reggeli gyümölcsébe úgy is jó? Anyukám vette nagy lelkesen, én meg még nem is ismertem, de kidobni nem akarom semmiképpen.
2014. máj. 8. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen nyugodtan adhatod, mi pl. kaptunk egyszer egy nagyobb adag Hame bébiételt , talán almást és nagyon híg volt és én ezt raktam bele és jó állagú lett, de egy picit hagyd állni, hogy "megdagadjon", túl sokat ne rakj bele menrt tényleg ne mvalami jó ízű, legalábbis nekem. :)
2014. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármihez adhatod. Főzelékbe süríteni, gyümölcsléhez, gyümölcspüréhez, anyatejhez, tápszerhez, tejhez... Nálunk nagyon sok fogyott. Szerintem jó dolog.
2014. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2014. máj. 8. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!