Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » HOgyan kóstoltassam kislányomm...

Piroska és a farkas kérdése:

HOgyan kóstoltassam kislányommal a gesztenyét?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos, szeretnék neki majd gesztenyét is adni. Vettem natúr - főtt - gesztenyemasszát.Mirelit. Vágjak le egy darabot, és ha felengedett, egy kis babavízzel nyomkodjam össze, vagy hogy? kislányom anyatejes, de eddig semmihez ( krumpli ,cékla, gyümölcsök ) nem kevertem neki anyatejet, mert azt szerettem volna, hogy az eredeti ízt érezze. Csak vhogy nem látom magam előtt, h a gesztenyénél hogy kell...
2014. szept. 16. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg almával?
2014. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az alma jutott eszembe! Mi gesztenyés kalácsnál vegyítjük a tölteléket almával. Az ízt nem veszi el, annyira nem is lehet érezni az almát, viszont nélküle túl száraz lenne a gesztenyemassza.
2014. szept. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Alma, almalé, vagy rizs, köles. De ne siess, örülj, hogy anyatejes, már eddig is túl sokfélét adtál, 6 hós kora után javasolják kezdeni.
2014. szept. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szívem szerint nem sietnék, de kb a 4. hónaptól apad a tej / pedig fejem is /, így most ki tudtam váltani egy étkezést, amikor gyümölcsöt kap, de utána lefejem a tejet, és azt megkapja lefekvés előtt, így van elég.
2014. szept. 17. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!