Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit jelent az hogy kiváltani...

Mit jelent az hogy kiváltani egy szopit?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos, csak szopis. Sokan írjâk hogy pl már kiváltottunk egy sxopit evèssel... Én még nem kezdtem a hozzátáplálást. Evès után nem kell neki szopi akkor? Az a kiváltás? Vagy hogy müködik ez?
2014. szept. 24. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl.: 10 órakor nem szoptatod hanem helyette főzeléket vagy gyümölcsöt adsz neki azaz kivàltod valami kajàval a tìzórait
2014. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem telik túl nagyon a mell? Vagy ez is beállítja magát párhuzamban az etetéssel?
2014. szept. 24. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyit az elejen ugysem eszik

en azt csinalom h.par kanal valamit adok neki es meg szoptatom utana. Nekem ez igy bevalt de van hogy valami nagyon izlik neki akkor abbol tobbet kap de utana nem ker cicit nem reg kezdtuk meg semmi rendszer nucs benne.

idovel ugyis ra jossz hogy hogy jo a picinek .

2014. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. szept. 24. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2014. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém egy éves, de minden evés után kér cicit, nem szeret vizet inni, más meg nem egészséges, marad a tej.
2014. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!