Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha új zöldéget vezettek be de...

Ha új zöldéget vezettek be de már egy étkezést kiváltottatok, akkor hogy adjátok az újat?

Figyelt kérdés
Pl ebéd kiváltva mondjuk sütőtök krumpli keverékkel, ha most majd céklát akarok adni akkor hogy marad az ebéd kiváltása mivel abból először kicsi kell, vagy marad rendesen a sütőtök krumpli 150 gr aztán egy kiskanál cékla vagy hogy?Remélem értehtően írtam :)
2014. szept. 26. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az étkezés elején adj neki pár kanállal az új ízből, utána jöhet a rendes kaja. Másnap felesben, aztán ha nincs gond legközelebb már abból ehet teljes adagot.
2014. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha már kiváltottam egy étkezést, az új ízt már nem fokozatosan adtam. Egyszerűen következő ebédre céklát főztem krumplival. Szerencsére egyik gyerek sem volt válogatóst, minden új ízt szívesen megettek, de azért tartalékba volt itthon egy-két bébiétel olyan alapanyagokból, amit már kóstoltak, hogyha nagyon nem ízlik valamelyik étel, tudjak hirtelen mit adni.
2014. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!