Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hós babámnak, amit magunknak...

7 hós babámnak, amit magunknak főztünk zöldborsófőzeléket, abból adhatom neki a borsót, ha kiszedegetem a főziből?

Figyelt kérdés
Már szeretnék neki borsót adin,külön szoktam neki főzni mindent,de anyósom azt mondta,hogy nyugodtan adhatok neki ebből.Szerintetek?
2014. okt. 24. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem is simán adhatod

csak törd össze neki (passzírozd át)

bár az enyémnek volt még foga és imádta a golyokat kergetni a tányérban :-D

2014. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tejjel csináltad, várnék vele. Akármennyire kiszeded, ott marad. És tényleg csak passzírozva!
2014. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A habaras miatt nem adom en sem.veszek neki fagyasztott iglot azt megfozom es lezurmixolom.doki ajanlotta ezt a fajtat hogy nem kell paszirozni.sutok/fozok melle egy kis csirkehusit.repat is.
2014. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem úgy csinálod, hogy mielőtt berántod vagy behabarod, akkor veszed ki a borsót. Kezdetben célszerű átnyomni egy szűrőn, így nem megy bele a héja.
2014. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!