Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Még nem lenne érett a húsemész...

Még nem lenne érett a húsemésztésre? Gyümölcsskála után most kapott először húsos, zöldséges bébiételt, nyűglődés, nem alvás, hasfájás, sírósság, minden befigyelt.

Figyelt kérdés
(amit vettem csirkemellet, nem tudom pépesíteni, így áttértem bébiételre)
2014. dec. 8. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Természetesen a 6. hónap vége nem az 5. hónap végét jelenti, hiszen a 6. hónap végén mondjuk 5 hónapos és 3 hetes a baba, míg az 5. hónap végén 4 hónapos és 3 hetes.


Amit a kérdező a kommentjébe írt ("a 6.hónap vége, nálam az majdnem 7.hónap") az alapján továbbra is azt lehetne gondolni, hogy a baba még nincs 6 hónapos. Csak gondolom nem azt akarta írni, hogy majdnem 7. hónap, hanem azt, hogy majdnem 7 hónapos.

Aki nem így számolja az gondoljon bele mit jelent az első hónap vége. Nyilván nem azt, hogy közel 2 hónapos a baba. Legalábbis nekem egyértelműen nem azt.

2014. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

én terhességnél voltam ebbe kavarodva


hogy 9 hetes-nek számítok, amikor mondjuk 8 hetes + 4 napos voltam.a terhesgondoó így nézte.

de ez meg UH-ra nem volt érvényes, külön szóltak, hogy "betöltött" x. héten jöjjek(tehát amikor pl 12. heti UH volt, nem mehetettem 11+4 naposan..)


de megszületve már úgy nézik, hogy ha egy hónapos a baba, akkor pl egy hónapos és + 1 hetes.

2014. dec. 9. 11:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, jól számolod. Egy 1 hónapos és 1 hetes baba az 1 hónapos, vagy a 2. hónap elején jár. Akkor a te babád, aki a 6. hónap végén jár kb. 5 hónapos és 3 hetes. Simán lehet, hogy nem érett még a húsfogyasztásra.
2014. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, szerezz be egy botmixert, megkönnyíti az életed. Azzal nem marad gurulós a husi. Teljesen megértem, hogy kiköpte, ő még nincs hozzászokva a daraboshoz. Plusz tápszerrel szar lehetett. A főzelék elveszi az ízét és teljesen más.
2014. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!