Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itt olyan szülő aki az...

Van itt olyan szülő aki az ajánlott kor előtt kezdte a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

MEGÉRTEM ha valaki ellenzi ezt, de nem megy egyedül a babámnak a kakilás és a doktornő semmit nem ajánl ezért gondoltam a hogy a gyümölcsrostok majd segítenek! Szóval ha kérhetem ne legyenek ezen viták, normális ellenérveket viszont meghallgatnék! Nem mellesleg kezd a tejem kevés lenni a picinek és tápszer helyett gyümivel szeretném pótolni a cicit! 3 hónapos múlt a picim!

Szóval ki mivel kezdte?

Mikor?

Mik voltak a következők?

Barack, szilva, alma, banán? Mivel most gyümölcsöt nem igen kapni így bébiételekre gondoltam!

Köszönöm!



2015. jan. 9. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
AZ én fiam nagy súllyal született, tápszeres volt, nagyon hízott, mert nem volt elég neki sose az adag. 3 hónaposan 8 kg volt és akkor mondta a védőnő, hogy próbáljuk meg a hozzátáplálást. Almásval kezdtem, de attól fájt a hasa, tél volt, így a sütőtök lett a befutó. Krumpli, meggy, rizs, talán ezekkel kezdtük, aztán ami még bébiételben kapható volt. Semmi baja nem lett, igaz, nem gyarapodott kevésbé :) Már 4 éves, és amilyen zabagép volt, most pont annyira rossz evő sajnos...Szilvát én nem javaslok még 3 hónaposnak, hiába van az üvegen, hogy 4 hótól adható, meg banánt se.
2015. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi 3,5 hónaposan kezdtük baracknak a levével, aztán almáéval (székrekedést csinált) és utána jött is a barackpép és a sütőtök. Viszonylag hamar normális széklete lett a rostos ételektől, de a krumplit és az almát később kapta, mert az pont hasfogó. Az anyatejet amúgy nyugodtan pótold tápszerrel, fehérje és b vitamin stb. kell nekik sok és a gyümölccsel azt nem váltod ki.
2015. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kamilla tea, mast ne szerintem. A gyumolcs meg jobban megfogja majd a hasat. Az en babamnak nagyon konnyen ment a kakilas mig csak szopott, most 7 honaposan, hogy mast is kap viszont szinte minden megfogja. A hozzataplalas csak rontani fog a helyzeten.
2015. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!