Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpépet felbontás után 3...

Tejpépet felbontás után 3 héttel kidobjátok?

Figyelt kérdés
Én ritkán adok a babámnak és néha 5-6 hét is eltelik a kibontás után mire adnék újból és persze dobom ki...Vagy nem kellene?
2015. jan. 10. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hét után nem dobom ki, de 4-5 hét alatt eddig mindig elfogyott a tápszer. Nem volt semmi baja, max. icipicit a legvégén már kezdett összecsomósodni a dobozban.
2015. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kidobtam, de akkor mikor megszagoltam és más volt az illata mint előtte, nem mondom h büdös hanem kellemetlen szaga van. Add neki inkább sűrűbben.
2015. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt, hogy több mint 3 hét telt el és adtam a babámnak belőle, semmi baja nem volt, a gyereknek sem lett semmi baja. Ilyen 5-6 hetes lehetett. Be se volt csomósodva, illata is jó volt. Nestle volt egyébként.
2015. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sem dobnám ki. igaz minket ez a veszély nem fenyeget mert csak tápszert kap a fiam. egyszer volt hogy fogyóban volt és találtam egy fél csomaggal. tudtam hogy több mint 3hete van bontva, de csináltam belőle kaját a fiamnak, megkóstoltam és öntöttem ki. más íze volt. tehát, megszagolod, megkóstolod és tudni fogod hogy jó e. meg jól zárd vissza hogy nedvesség biztos ne érje.
2015. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk általában elfogy 3 héten belül minden bontás után, de volt már elfelejtett tejpép és én ettem meg gyümölccsel a végét. Semmi bajom nem volt tőle.
2015. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!