Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Okozhat-e gondot a későbbiekbe...

Okozhat-e gondot a későbbiekben, hogy nem igazán volt fokozatos az ételek bevezetése?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fokozatosan kellett volna bevezetni az új ételeket, de babám egyszerűen reszketett minden új kajánál, hogy adjak neki még.5 hónapos, már evett krumpli, répa, spenót, sütőtök és alma, őszi- és sárgabarack, áfonya, málna, eper, mindenből üvegest. Gluténnal sem volt gond (búzadarás tejpép).
2015. márc. 12. 20:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Most kellett volna elkezdeni kb. a kóstoltatást.
2015. márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
orvosa mondta a 4 hónapot, hogy akkor kell kezdeni...
2015. márc. 13. 09:28
 13/36 A kérdező kommentje:
már most nem tudom, mi maradt, ami allergizál. tojás, tej, tejtermékek... mi van még?
2015. márc. 13. 09:34
 14/36 anonim ***** válasza:
Elsietted, túl sok mindent adtál már. Én mindhármat 6 hónaposan kezdtem kóstoltatni. Ehet még életében elég répát, krumplit.
2015. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
mondjuk azért, ha kicsit parásabb lennék, most a frászt hoztátok volna rám. "elrontottad" meg mittudomén. ezt már nem lehet visszacsinálni. jól fejlődik, jól érzi magát, vidám, mosolygós, örökmozgó baba... na mindegy, azért kösz.
2015. márc. 13. 09:46
 16/36 A kérdező kommentje:
de most az, hogy te 6 hónaposan kezdted, nem jelenti azt, hogy csak te csinálhatod jól. most kb. mindenkit lehülyéztél, aki 6 hó előtt kezdte hozzátáplálni a babáját...
2015. márc. 13. 09:47
 17/36 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgas az orvosodra. Egy biztos a kruplin barackon répán kivűl nem adnék nagyon mást.. a fiam 2 hónap alatt kapta: répa krupli alma szilva(7hósan) barack.. estére kap hipp pépet.. a többi anyatej.ja a héten kap majd sütőtököt üvegesbe. 7hós :)
2015. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

ezeket kapja még legalább két hétig, amiket felsoroltam. egyébként az orvosnak is mondtam, hogy nem tudok mit csinálni, de négyszer eszik egy nap a kisfiam, már 2 hónapos kora óta. reggeli tápszer, ebéd főzi/gyümi, uzsi tápszer, vacsi tejpép. amíg csak tápszeres volt, addig is csak négyszer evett.

az én babám a spenótot csak egyszer ette, utána kilöködte a nyelvével, majd azzal később újra próbálkozom.

2015. márc. 13. 10:36
 19/36 anonim ***** válasza:
De tudtál volna mit csinálni nem kellett volna adni neki... de mostmár mindegy etesd úgy ahogy akarod csak ne csodálkozz ha később gondjai lesznek... amúgy miért majd ha 4x eszik??? Nem értem.... minek a kérdés.?
2015. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nem hülyézet le ő senkit én 5 hósan kezdtem gyümivel kostóltattni anyatej előtt pár kanállal. Te kapod fel a vizet fogadd el hogy másnak ez a véleménye... komolyan nem is értem minek írtad ki a kérdést ha te tudod a tutit mi jó a gyermekednek... ez enyém is vidám mosolygós és imád enni de én igyekszem betartani a hozzátáplálás szabájait még akkor is ha üveges 4 hónaposban már lazac van meg hús ráadásúl marha húsi.... tégy ahogy jó nektek....
2015. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!