Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Okozhat-e gondot a későbbiekbe...

Okozhat-e gondot a későbbiekben, hogy nem igazán volt fokozatos az ételek bevezetése?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fokozatosan kellett volna bevezetni az új ételeket, de babám egyszerűen reszketett minden új kajánál, hogy adjak neki még.5 hónapos, már evett krumpli, répa, spenót, sütőtök és alma, őszi- és sárgabarack, áfonya, málna, eper, mindenből üvegest. Gluténnal sem volt gond (búzadarás tejpép).
2015. márc. 12. 20:49
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

már mea culpa-zok a kérdéskiírás miatt, jobb lett volna nem feltenni. :) valószínűleg úgysem lesz semmi baja a gyereknek, csak előjött belőlem az aggódó szülő.

de komolyan mondom, hogy óvatosabban kéne fogalmazni, mert egy érzékenyebb anyuka esetleg teljesen pánikba esett volna az ilyen kijelentésektől, mint "elsietted" meg "elrontottad" "vége a világnak" stb.

a négyszer evés azért baj (már ha egyáltalán ezt akartad kérdezni, mert a mondatod nem értelmes), mert egy ilyen picinek még 5-6 alkalommal kellene ennie. vele egyidős babák még 3 óránként esznek - ismerek olyat legalábbis.

de mindegy, úgy tűnik, ő egy különleges baba. :)

azért köszi mindenkinek, és keep calm.

2015. márc. 13. 15:12
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
Ja különleges jajj anyám... akkor az enyém is az mert van hogy a keksze gyümivel úgy jólakik 10kor hogy délután 4kor eszik legközelebb... bocs elírtam fentebb miért baj Akart lenni... hú komolyan értelmetlen egy kérdést tettél fel.... aggodó anyuka előbb kérdez utána cselekszik ;)
2015. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
×kekszes
2015. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
:D és te csak itt tudod kiélni a mindennapi frusztrációdat?
2015. márc. 13. 17:29
 25/36 anonim ***** válasza:
Ne viccelj😃 velem köszi minden okés itt te vagy a...... Szép estét :)
2015. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

paramamiskodsz, lehurrogsz, mert különlegesnek gondolom a gyerekemet, szerinted csak 6 hó után jó a hozzátáplálás kezdése, nem mondasz konkrétumot, hogy milyen betegségek alakulhatnak ki később a "sietség" miatt, és én vagyok a ... sejtettem, hogy ez lesz a vége. :)


nem vagy te véletlenül troll?


mondjuk sajnos az allergia pont olyan valami, ami bármikor kialakulhat. a kérdésem arra irányult volna, hogy emésztésbeli problémák előjöhetnek-e a későbbiekben, gondoltam itt a gyomor strapabíró képességére, a táplálék lebontására, anyagcsere-folyamatokra.


már fentebb mea culpa-ztam egyet, de most újra megteszem.

2015. márc. 13. 18:55
 27/36 anonim ***** válasza:
Áfonya, málna, eper, ezeket sem éppen 5 hónaposnak javasolják. De csinálja mindenki, amit akar. Majd kiderül, lesz-e következménye.
2015. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

már most rákerestem, hogy mi van az eperrel, ezt találtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. 5. válasz.

2015. márc. 13. 19:32
 29/36 anonim ***** válasza:
Te nézed is hogy ki mit ír neked okos tojás... gratula ha a gyakorin kituja igazat írt-e és te elhiszed.. Buta egy nő lehetsz....gratula
2015. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Írtam hogy 5 hósan kezdtem olvass is meg nézz is te...... hú szegény gyerekedet sajnàlom
2015. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!